ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.09.2011 р. N 500

Про проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями контролю за виконанням актів та доручень вищих органів влади

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16.06.2011 N 335 "Про затвердження Методики і Показників проведення оцінки ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України" (Розпорядження N 335), керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з питань проведення оцінки ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України (далі - робоча група), та затвердити її персональний склад, що додається.

2. Робочій групі у жовтні поточного року провести оцінку ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, у строки та порядку, встановлених розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.06.2011 N 335 (Розпорядження N 335).

3. Головам райдержадміністрацій, начальникам структурних підрозділів облдержадміністрації сприяти роботі робочої групи та забезпечити надання необхідних документів.

4. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на відділ контролю облдержадміністрації (Міхно), контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Фоміна В. В.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
29.09.2011 N 500

СКЛАД
робочої групи з питань проведення оцінки ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України

Фомін
Вадим Валентинович

заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, голова робочої групи

Міхно
Інна Володимирівна

начальник відділу контролю облдержадміністрації, заступник голови робочої групи

Козак
Ганна Анатоліївна

головний спеціаліст відділу контролю облдержадміністрації, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

Буценко
Надія Дмитрівна

директор Державного архіву Донецької області

Гончаров
Артем Валерійович

начальник відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації

Гуртова
Юлія Леонідівна

заступник начальника відділу контролю облдержадміністрації

Осадча
Лілія Олександрівна

начальник відділу опрацювання документів управління діловодства та моніторингу документів облдержадміністрації

Россоха
Неллі Єгорівна

начальник управління діловодства та моніторингу документів облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. В. Фомін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали