ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.01.2012 р. N 28

Про проведення огляду-конкурсу захисних споруд цивільної оборони області

Відповідно до законів України "Про Цивільну оборону України", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", Методичних рекомендацій щодо проведення огляду-конкурсу захисних споруд цивільної оборони, затверджених наказом МНС від 25 січня 2005 року N 41, керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 25, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад обласної комісії по координації робіт, пов'язаних з проведенням огляду-конкурсу захисних споруд цивільної оборони, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 24 грудня 2009 року N 1577, згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

2.1. До 28 січня 2012 року оновити склади місцевих комісій по проведенню огляду-конкурсу, врахувавши необхідність включення до них інженерно-технічних працівників проектних і будівельних організацій, органів житлового та комунального господарств, представників управлінь (відділів, секторів) з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрацій (міськвиконкомів), підприємств, установ та організацій.

2.2. Провести з 1 квітня по 20 жовтня 2012 року огляди-конкурси на краще утримання в готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільної оборони районів.

2.3. Надати до 31 жовтня 2012 року управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації протоколи проведення оглядів-конкурсів, акти технічного стану по кожній захисній споруді цивільної оборони, 2 - 3 фотокартки захисних споруд, що знаходяться у найкращому стані.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації за підсумками оглядів-конкурсів на краще утримання в готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільної оборони районів і міст області до 10 листопада 2012 року провести відповідний обласний огляд-конкурс, визначити переможців та за результатами поінформувати обласну державну адміністрацію.

4. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 грудня 2009 року N 1577 "Про проведення огляду-конкурсу захисних споруд цивільної оборони області" в частині складу комісії.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
16.01.2012 N 28

СКЛАД
обласної комісії по координації робіт, пов'язаних з проведенням огляду-конкурсу захисних споруд цивільної оборони

Хоменко
Анатолій Семенович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

Усік
Григорій Миколайович

- заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

Коротков
В'ячеслав Васильович

- головний спеціаліст відділу техногенно-екологічної безпеки, радіаційно-хімічного та інженерного захисту управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Галаган
Андрій Євгенович

- заступник начальника відділу цивільного захисту управління МНС України в Херсонській області

Сулімов
Олексій Сергійович

- заступник начальника відділу техногенно-екологічної безпеки, радіаційно-хімічного, інженерного захисту управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації

Танасійчук
Людмила Миколаївна

- провідний фахівець відділу цивільного захисту управління МНС України в Херсонській області

Шпакова
Наталія Геннадіївна

- заступник начальника відділу управління корпоративними правами держави та державним майном, що не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, регіонального відділення Фонду державного майна України по області.

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації

А. А. Яценко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали