ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2012 р. N 332

Київ

Про проведення організаційно-правових заходів щодо реорганізації комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність" шляхом перетворення його в школу вищої спортивної майстерності міста Києва

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 105, 107 Цивільного кодексу України, рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва", рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 405/6621 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1014/7250 "Про реорганізацію комунального унітарного підприємства "Басейн "Юність" Печерської районної в місті Києві державної адміністрації шляхом перетворення його в школу вищої спортивної майстерності міста Києва", з метою здійснення організаційно-правових заходів, пов'язаних з реорганізацією комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність" та забезпечення підготовки спортсменів до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, у межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Провести організаційно-правові заходи щодо реорганізації комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність" шляхом перетворення його в школу вищої спортивної майстерності міста Києва.

2. Утворити комісію з реорганізації комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність" в школу вищої спортивної майстерності міста Києва (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

3. Комісії:

3.1. Здійснювати керівництво діяльністю комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність" з наданням права найму та звільнення працівників, розпорядженням майном у порядку, передбаченому його статутом та іншими повноваженнями, згідно із законодавством України, до моменту завершення його реорганізації.

3.2. Повідомити у засобах масової інформації про реорганізацію комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність" та про порядок і строки заяви претензій кредиторами.

3.3. Провести інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, розрахунків та затвердити результати інвентаризації в установленому порядку.

3.4. Скласти передавальний акт та подати його у встановленому порядку на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити закріплення у встановленому порядку за школою вищої спортивної майстерності міста Києва на праві оперативного управління майна, що залишилось після реорганізації комунального підприємства Печерського району м. Києва "Басейн "Юність".

5. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах загальних асигнувань, передбачених йому в бюджеті міста Києва на 2012 рік (Рішення N 1100/7336) по галузі "Фізична культура і спорт", забезпечити утримання школи вищої спортивної майстерності міста Києва та щорічно враховувати видатки на її утримання при складанні бюджетного запиту.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Навохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали