ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2011 р. N 1604

Київ

Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2011 році

Відповідно до статті 2 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2003 N 1119 "Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" (із змінами і доповненнями), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82 "Про щорічний міський конкурс "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" (із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.07.2011 N 1281 "Про внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82" (Розпорядження N 1281)) та з метою поліпшення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об'єктів міської інфраструктури, забезпечення готовності міського господарства до експлуатації в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 рр., в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести в місті Києві осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в період з 26 вересня до 28 жовтня 2011 року.

2. Утворити комісію з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста та затвердити її склад, що додається.

3. Затвердити:

3.1. Порядок роботи комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, що додається.

3.2. Планові показники районних в місті Києві державних адміністрацій на виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва на 2011 рік, що додаються.

3.3. Планові показники головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва на виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва на 2011 рік, що додаються.

4. Районним в місті Києві державним адміністраціям, керівникам підприємств, установ та організацій комунальних форм власності розробити плани заходів щодо проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

5. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

5.1. Утворити районні комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та санітарного стану районів і забезпечити виконання затверджених показників реалізації заходів з благоустрою.

5.2. До участі у виконанні запланованих заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста залучити працівників підприємств, установ та організацій району незалежно від форм їх власності та відомчого підпорядкування, громадськість.

6. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності в організації та виконанні заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

7. Головним управлінням, управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємствам, установам і організаціям комунальної форми власності, районним в місті Києві державним адміністраціям щопонеділка надавати до Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оперативну інформацію та до 3 жовтня 2011 року подати зведений загальний звіт про виконання запланованих заходів, розроблених згідно з підпунктами 3.2 та 3.3 цього розпорядження, для подальшої передачі зазначеної інформації в комісію з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

8. Комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста розглянути звіти та загальні підсумки виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста та до 24 листопада 2011 року подати пропозиції на розгляд колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голів районних в місті Києві державних адміністрації.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.09.2011 N 1604

СКЛАД КОМІСІЇ
з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста

Мазурчак
Олександр Володимирович

- перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Садовой
Сергій Миколайович

- начальник Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Рибалко
Наталка Іванівна

- начальник відділу по роботі з районними в місті Києві державними адміністраціями комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київблагоустрій", секретар комісії

Блохов
Сергій Володимирович

- заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Жуков
Володимир Андрійович

- перший заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Іщенко
Михайло Володимирович

- перший заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Казачук
Володимир Олександрович

- заступник начальника Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Костюченко
Вадим Костянтинович

- перший заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Кравченко
Сергій Олексійович

- перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Ламбуцький
Микола Михайлович

- генеральний директор комунального підприємства "Київпастранс"

Лапань
Андрій Григорович

- перший заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Малежик
Олена Миколаївна

- перший заступник начальника Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Малихін
Олександр Володимирович

- заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Машко
Олег Іванович

- начальник відділу матеріально-технічного забезпечення управління матеріального забезпечення Головного управління міністерства внутрішніх справ України в місті Києві

Назаренко
Микола Олексійович

- генеральний директор Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

Ортинський
Ярослав Михайлович

- головний державний санітарний лікар міста Києва (за згодою)

Павлик
Ігор Климович

- перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Пантелеев
Петро Олександрович

- заступник начальника Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Пінчук
Василь Іванович

- перший заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Походій
Павло Іванович

- генеральний директор комунального підприємства по утриманню та експлуатації земель водного фонду міста Києва "Плесо"

Пшеничний
Віталій Никифорович

- начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Риженко
Юрій Миколайович

- перший заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Рожнятовський
Володимир Францевич

- заступник генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор"

Солошенко
Вячеслав Володимирович

- директор комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київблагоустрій"

Тимченко
Богдан Вікторович

- заступник начальник Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Царенко
Олексій Васильович

- старший інспектор з особливих доручень сектору нагляду за перевезенням небезпечних вантажів та станом доріг управління державної автомобільної інспекції Головного управління міністерства внутрішніх справ України в м. Києві

Ягодка
Вадим Сергійович

- начальник Головного управління екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.09.2011 N 1604

ПОРЯДОК
роботи комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2011 році

1. Метою роботи комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста (далі - комісія) є забезпечення дієвого контролю за виконанням запланованих заходів та ефективності організації її роботи.

2. Форма проведення: виїзні засідання в приміщенні, яке визначає районна в місті Києві державна адміністрація.

3. Графік проведення виїзних засідань:

Дата

Перелік районів, що звітують*:

28.09.2011

Солом'янський, Святошинський

05.10.2011

Дніпровський, Дарницький

12.10.2011

Оболонський, Деснянський

19.10.2011

Голосіївський, Печерський

26.10.2011

Шевченківський, Подільський

25.11.2011

Підсумкове засідання


* перший у списку забезпечує транспорт для проведення огляду згідно з погодженим маршрутом руху, другий - надає приміщення для засідання.

4. Голови районних в місті Києві державних адміністрацій звітують про виконання запланованих заходів, протокольних доручень комісії та ініціативні заходи щодо поліпшення благоустрою в районі.

Особлива увага повинна приділятися об'єктам комплексного благоустрою, вимоги щодо яких визначені у статті 22 Закону України "Про благоустрій населених пунктів".

5. У день засідання комісії голови комісій з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, що звітують, спільно з представниками районних комунальних служб під час огляду знайомлять членів комісії з основними роботами та проблемами в галузі благоустрою району.

6. Комісія згідно з вимогами пунктів 3, 5 і 8 цього розпорядження та на підставі поданих матеріалів, перевірок і аналізу виконаних робіт визначає рівень благоустрою районів та міських служб.

Визначення місць, які зайняли райони та окремо міські служби, проводиться відповідно до вимог п. 3.3 розділу 3 Положення про щорічний міський конкурс "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82, із змінами, внесеними розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 21.07.2011 N 1281 "Про внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82" (Розпорядження N 1281).

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.09.2011 N 1604

ПЛАНОВІ ПОКАЗНИКИ
районних в місті Києві державних адміністрацій виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2011 році

N п/п

Найменування показника

Одиниці виміру

Голосіївський

Дарницький

Деснянський

Дніпровський

Оболонський

Печерський

Подільський

Святошинський

Соло-
м'янський

Шевчен-
ківський

Всього по місту

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1.

Витрачено коштів на благоустрій, у т. ч.

тис. грн.

11295,33

10538,40

14594,60

6054,43

20000,00

7598,63

11900,00

11000,00

14094,82

5453,05

112529,26

 

- бюджетних коштів

тис. грн.

6674,94

4664,10

3534,10

3432,00

1750,00

5838,25

3100,00

3150,00

8240,92

1291,00

41675,31

 

- позабюджетних коштів

тис. грн.

4620,39

5874,30

11060,50

2622,43

18250,00

1760,38

8800,00

7850,00

5853,90

4162,05

70853,95

2.

Вулично-шляхове господарство:

 

2.1.

Відновлено тверде покриття:

 

 

- доріг

кв. м

31346

250

11980

1300

7000

91800

6500

600

7248

250

158274

 

- тротуарів та пішоходних переходів

кв. м

28779

220

2717

250

3500

35000

910

120

1097

1306

73899

 

- внутрішньокваріальних проїздів

кв. м

2006

510

3652

7930

3000

1380

 

 

584

60

19122

2.2.

Відремонтовано зливоприймачів та оглядових колодязів

од.

120

36

137

138

40

25

56

7

217

19

795

2.3.

Очищено зливоприймачів/оглядових колодязів

од./од.

414

728

1255

521

580

1200

790

485

437

377

6787

146

209

23

155

420

85

125

7

112

32

1314

3.

Відновлено зовнішнє освітлення:

 
 

 

- входів у будинки (під'їзди)

од.

420

353

1020

177

230

345

369

620

217

90

3841

 

- внутрішньоквартальних проїздів

пог. м

2003

210

9000

 

2000

 

 

120

2

910

14245

 

- вулиць, площ, провулків тощо

пог. м

6000

1510

9170

 

3000

 

8200

30

1090

 

29000

4.

Озеленення:

 

4.1.

Знято сухостійних дерев

од.

388

212

156

503

100

235

265

512

654

462

3487

4.2.

Кроновано дерев

од.

1160

82

650

180

210

68

147

848

531

396

4272

4.3.

Посаджено дерев

од.

2010

1433

1740

442

700

608

2900

420

932

1541

12726

4.4.

Посаджено кущів

од.

1624

1615

2084

585

1800

5410

490

1432

2677

2377

20094

4.5.

Влаштовано нових парків/скверів

од./од.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

1

1

1

1

 

3

2

2

16

4.6.

Відновлено газонів

га

9,41

39,90

12,00

15,24

2,30

2,50

11,00

52,33

24,78

3,50

172,96

4.7.

Очищено зелених зон, схилів від побутових відходів

га

742,50

56,70

1170,00

662,70

144,00

33,00

304,00

500,00

544,34

557,20

4714,44

4.8.

Прибрано, вивезено опалого листя

куб. м.

1908

298

1019

3033

470

1335

2920

650

20147

1260

33039

5.

Санітарна очистка:

 

5.1.

Встановлено нових контейнерів для ТПВ

од.

12

26

85

9

15

19

24

16

64

50

320

5.2.

Відремонтовано/ пофарбовано контейнерів для ТПВ

од./од.

55

119

72

5

30

71

62

20

249

35

718

79

201

374

61

200

82

210

40

100

47

1394

5.3.

Облаштовано нових контейнерних майданчиків П- і Г-подібними огорожами

од.

3

3

9

3

3

2

7

19

31

1

81

5.4.

Ліквідовано стихійних звалищ відходів

од.

32

10

10

7

8

 

80

76

98

 

321

6.

Житлове господарство:

 

6.1.

Відремонтовано покрівель/фасадів

тис. кв. м/ тис. кв. м

14,25

10,79

1,70

8,30

2,50

19,83

3,70

1,28

16,74

1,44

80,53

18,53

13,17

2,40

2,20

7,00

16,94

2,80

0,29

13,06

1,23

77,61

6.2.

Відремонтовано вхідних груп (піддашки, сходи, двері)

од.

81

29

124

100

20

 

84

620

189

20

1267

6.3.

Встановлено нових/відремонтовано дитячих майданчиків

од./од.

1

2

3

10

1

 

 

10

3

2

32

26

62

118

75

50

45

60

136

54

43

669

6.4.

Відремонтовано спортивних майданчиків

од.

9

11

24

31

16

9

6

1

15

7

129

6.5.

Влаштовано/
відремонтовано лав для відпочинку

од./од.

30

30

48

77

25

5

50

120

192

94

671

30

47

310

50

75

44

80

153

235

29

1053

7.

Благоустрій малоповерхової садибної забудови:

 

7.1.

Побудовано/ відремонтовано доріг

тис. кв. м/ тис. кв. м

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

7

0,25

0,17

15

 

2

 

 

 

0,12

 

17,54

7.2.

Відремонтовано мереж зовнішнього освітлення

пог. м

730

0,12

5000

 

500

 

20

 

95

 

6345,12

8.

Інші показники:

 

8.1.

Відновлено благоустрій після розриття на інженерних мережах

од.

36

3

54

8

25

26

27

57

49

134

419

8.2.

Усунено недоліки благоустрою згідно звернень громадян до Служби "Call-центр"

од.

44

5

65

31

110

30

83

3

358

115

844

8.3.

Відремонтовано /очищено зупинок міського громадського транспорту (павільйонів очікування)

од./од.

7

19

34

 

8

 

7

9

63

 

147

224

104

284

 

129

120

208

87

64

 

1220

8.4.

Демонтовано старих/встановлено нових павільйонів очікування міського громадського транспорту

од./од.

 

1

 

 

 

 

 

1

4

 

6

1

2

1

 

1

 

1

2

4

 

12

8.5.

Проведено комплексний благоустрій територій кінцевих зупинок маршрутних таксі

од.

1

1

5

 

31

 

 

 

2

 

40

8.6.

Відпрацьовано громадськістю

людино-днів

13100

14180

49537

880

45000

3025

26150

15850

29689

4200

201611

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
05.09.2011 N 1604

ПЛАНОВІ ПОКАЗНИКИ
головних управлінь, міських комунальних підприємств, установ та організацій виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2011 році

п/п

Найменування показника

Одиниці виміру

Головні управління

Об'єднання та підприємства

 

охорони здоров'я

комунального господарства

освіти і науки

культури

АЕК "Київенерго"

КП "Київавтодор"

ВАТ АК "Київводоканал"

ККО "Київзеленбуд"

КП "Київський метрополітен"

КП "Київпастранс"

КП "Плесо"

Всього:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

1.

Витрачено коштів на благоустрій, у т. ч.

тис. грн.

 

1400,0

3420,0

25,5

237,7

8602,1

168,0

9017,7

137,8

584,1

30,0

23622,8

 

- бюджетних коштів

тис. грн.

 

30,0

2400,0

6,6

 

8277,0

 

7365,1

 

 

30,0

18108,7

 

- позабюджетних коштів

тис. грн.

 

1370,0

1020,0

18,9

237,7

325,1

168,0

1652,6

137,8

584,1

 

5514,1

2.

Вулично-шляхове господарство:

 

 

2.1.

Відновлено тверде покриття:

 

 

 

- доріг

кв. м

300

6,2

 

 

600,6

7040

1000

 

 

 

 

8946,8

 

- тротуарів та пішохідних переходів

кв. м

850

243

 

80

229,4

475

250

 

 

 

12

2139,4

 

- внутрішньоквартальних проїздів

кв. м

200

1213

 

 

1,7

360

250

 

 

 

 

2024,7

2.2.

Відремонтовано зливоприймачів та оглядових колодязів

од.

15

38

18

6

46

147

96

 

23

14

 

403

2.3.

Очищено зливоприймачів/оглядових колодязів

од./од.

500

25

148

 

68

2963

47

 

36

61

3

3851

350

21

 

32

22

561

109

 

22

19

1

1137

3.

Відновлено зовнішнє освітлення:

 
 

 

 

- входів у будинки (під'їзди)

од.

25

21

 

16

9

 

 

 

 

3

 

74

 

- внутрішньоквартальних проїздів

пог. м

150

316

 

 

600

20400

 

 

 

 

 

21466

 

- вулиць, площ, провулків тощо

пог. м

 

122

 

1051

0

61200

 

 

 

 

 

62373

4.

Озеленення:

 

 

4.1.

Знято сухостійних дерев

од.

600

94

580

11

 

 

63

1491

3

 

5

2847

4.2.

Кроновано дерев

од.

500

9

650

11

221

 

129

1719

110

1

7

3357

4.3.

Посаджено дерев

од.

300

8

250

5

44

 

84

4345

28

4

 

5068

4.4.

Посаджено кущів

од.

1200

474

520

22

64

 

178

7060

17

18

 

9553

4.5.

Влаштовано нових парків/скверів

од./од.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

 

2

4.6.

Відновлено газонів

га

 

0,95

 

3

1,16

 

5,58

45,85

 

 

 

56,54

4.7.

Очищено зелених зон, схилів від побутових відходів

га

 

32

 

21,1

5,6

 

4,78

3549,7

 

2

55

3670,18

4.8,

Прибрано, вивезено опалого листя

куб. м

 

40

 

131

477

 

165,5

3770

 

4

57

4644,5

5.

Санітарна очистка:

 

 

5.1.

Встановлено нових контейнерів для ТПВ

од.

20

54

10

1

 

 

 

5

 

2

 

92

5.2.

Відремонтовано/пофарбовано контейнерів для ТПВ

од./од.

75

27

64

5

11

 

15

186

19

17

20

439

115

55

135

10

23

 

39

108

64

17

20

586

5.3.

Облаштовано нових контейнерних майданчиків П- і Г-подібними огорожами

од.

2

5

 

 

 

 

 

1

 

 

2

10

5.4.

Ліквідовано стихійних звалищ відходів

од.

30

14

22

10

11

5

3

70

 

1

5

171

6.

Житлове господарство:

 

 

6.1.

Відремонтовано покрівель/фасадів

тис. кв. м/ тис. кв. м

 

10,53

4,2

0,4

 

 

 

 

 

0,8

0,025

15,96

 

0,87

2,9

1,6

 

 

 

 

 

0,32

0,07

5,76

6.2.

Відремонтовано вхідних груп (піддашки, сходи, двері)

од.

 

12

16

19

4

 

 

 

 

1

1

53

6.3.

Встановлено нових/відремонтовано дитячих майданчиків

од./од.
 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

1

 

 

71

2

 

 

 

23

 

 

2

98

6.4.

Відремонтовано спортивних майданчиків

од.

 

 

 

 

1

 

 

4

 

 

1

6

6.5.

Влаштовано/відремонтовано лав для відпочинку

од./од.

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

6

 

19

4

 

14

166

 

2

17

228

7.

Інші показники:

 

 

7.1.

Відновлено благоустрій після розриття на інженерних мережах

од.

 

2

700

2

256

104

123

8

 

1

3

1199

7.2.

Усунено недоліки благоустрою згідно звернень громадян до Служби "Call-центр"

од.

 

 

 

1

 

340

20

89

 

 

12

462

7.3.

Відремонтовано мереж зовнішнього освітлення в малоповерховій садибній забудові

пог. м

 

 

 

 

30

 

400

 

 

 

200

630

7.4.

Відремонтовано/очищено зупинок міського громадського транспорту (павільйонів очікування)

од./од.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71

 

71

 

 

 

 

 

203

1

 

 

1055

 

1259

7.5.

Демонтовано старих/встановлено нових павільйонів очікування міського громадського транспорту

од./од.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

11

7.6.

Відпрацьовано громадськістю

людиноднів

16000

2916

33250

595

2523

160

4228

17670

3342

950

153

81787

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали