ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 25 квітня 2012 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України".

2. Кабінету Міністрів України до 19 березня 2012 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та пропозиції до проекту рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
9 лютого 2012 року
N 4363-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали