МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 листопада 2011 року N 604

Про проведення перевірки Головного управління агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації

З метою забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів за програмами 2801240 "Здійснення фінансової підтримки суб'єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів" та 2801190 "Селекція в тваринництві" наказую:

1. Створити комісію для проведення перевірки Головного управління агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації з питань ефективного та цільового використання бюджетних коштів за програмами 2801240 "Здійснення фінансової підтримки суб'єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів" та 2801190 "Селекція в тваринництві" (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії здійснити вказану перевірку з 10 по 11 листопада 2011 року та повідомити керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України про її результати до 1 грудня 2011 року.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра - керівник апарату

С. І. Мельник

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
08.11.2011 N 604

Склад комісії
для проведення перевірки Головного управління агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації з питань ефективного та цільового використання бюджетних коштів за програмами 2801240 "Здійснення фінансової підтримки суб'єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів" та 2801190 "Селекція в тваринництві"

Савченко
Олександр Олегович

- провідний спеціаліст відділу контрольно-ревізійної роботи та запобігання і протидії корупції, керівник комісії

Члени комісії:

 

Нігаєва
Анжела Едуардівна

- заступник начальника відділу страхування та кредитування Департаменту фінансово-кредитної політики

Ментю
Ірина Леонідівна

- головний спеціаліст відділу селекційно-племінної роботи Департаменту тваринництва

Цвигун
Олександр Олександрович

- головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення Головного управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали