КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 жовтня 2011 р. N 944-р

Київ

Про проведення Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису

1. Погодитися з пропозицією Державної служби статистики щодо проведення з 1 по 25 липня 2014 р. Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису (далі - Сільськогосподарський перепис).

2. Визначити Державну службу статистики та її територіальні органи відповідальними за підготовку і проведення Сільськогосподарського перепису, оброблення, узагальнення та поширення його результатів.

3. Державній службі статистики разом з Миколаївською облдержадміністрацією для підготовки до Сільськогосподарського перепису, апробації програми та інструментарію, методологічних і організаційних положень його проведення, а також оброблення даних та їх узагальнення провести з 1 по 25 липня 2012 р. пробний сільськогосподарський перепис у Баштанському районі Миколаївської області.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 травня 2009 р. N 485 "Про проведення Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 34, ст. 1171).

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали