КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 370/5757

Про проведення пілотного проекту залучення приватно практикуючих лікарів для надання населенню послуг первинної медико-санітарної допомоги в Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва на період 2011 року

На виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України від 22.01.2010 "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року", постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.10 N 208 "Деякі питання удосконалення системи охорони здоров'я" та з метою впровадження нових механізмів фінансування первинної ланки, залучення кваліфікованих кадрів до роботи в закладах сімейної медицини Київська міська рада вирішила:

1. Запровадити в м. Києві пілотний проект про залучення приватно практикуючих лікарів для надання населенню послуг первинної медико-санітарної допомоги в Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва на період 2011 року.

2. Головним лікарям закладів охорони здоров'я, що входять до сфери управління Дарницької та Дніпровської районних в місті Києві державних адміністрацій:

2.1. За рахунок коштів на охорону здоров'я, виділених закладу охорони здоров'я, у випадку необхідності укласти договори з приватно практикуючими лікарями загальної практики - сімейними лікарями відповідно до нормативно-правової бази, які мають ліцензію Міністерства охорони здоров'я України на медичну практику, про надання медичної допомоги закріпленому за ними населенню відповідно до вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

2.2. Відповідно до термінів дії укладених договорів проводити розрахунки з приватно практикуючими лікарями загальної практики - сімейними лікарями за надані медичні послуги в межах коштів, виділених закладу охорони здоров'я з міського бюджету.

3. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити індикатори якості роботи приватно практикуючих лікарів загальної практики - сімейних лікарів.

4. Заслухати на пленарному засіданні сесії Київради в грудні 2011 року звіт про результати впровадження пілотного проекту по реорганізації засад первинної медико-санітарної допомоги в м. Києві за 2011 рік.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали