Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення позапланової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 6 вересня 2019 року N 1824

м. Київ

Про проведення позапланової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ"

Відповідно до абзацу другого частини першої статті 6 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та статті 19 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), ураховуючи статтю 3 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (Закон N 1669-VII) та заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ" щодо здійснення заходу державного контролю за його бажанням (від 22 липня 2019 року N 0.03.01/1299), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Здійснити позапланову перевірку дотримання КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ" Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10 серпня 2012 року N 279 (Умови N 279), щодо питань, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали