Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення позапланової виїзної перевірки КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 14 січня 2020 року N 101

м. Київ

Про проведення позапланової виїзної перевірки КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ"

Відповідно до статті 19 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), ураховуючи заяву КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" від 20 грудня 2019 року N 5173/23 про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Здійснити позапланову виїзну перевірку дотримання КОНЦЕРНОМ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" (код ЄДРПОУ 32121458) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (Постанова N 308), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами (Постанова N 308) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (Постанова N 308), затверджених постановою НКРЕКП від 22 березня 2017 року N 308, у частині питань, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу.

 

Голова НКРЕКП

В. Тарасюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали