ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.09.2011 р. N 1573

Київ

Про проведення промо-акцій "Ввімкни Україну" на вулиці Хрещатик

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу та реалізації інфраструктурних проектів щодо проведення промо-акцій з 12.00 до 15.30 щосуботи та щонеділі з 27 серпня до 1 листопада 2011 року на вулиці Хрещатик.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяло на себе Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку щосуботи та щонеділі з 27 серпня до 1 листопада 2011 року на вулиці Хрещатик, а також охорону обладнання, техніки на період монтажу/демонтажу та під час проведення заходу.

4. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою під час підготовки та проведення заходу з 04.00 27 серпня до 24.00 28 серпня 2011 року, а також щосуботи та щонеділі з 3 вересня до 1 листопада 2011 року на вулиці Хрещатик, 36.

5. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали