МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2011 року N 22

Про проведення протиаварійних тренувань у нафтогазовому комплексі України

З метою підвищення надійності роботи нафтогазової галузі, відпрацювання взаємодії між експлуатаційним персоналом і персоналом протифонтанних підрозділів з ліквідації відкритих газових (нафтових) фонтанів, розливу нафти в акваторії моря, локалізації та ліквідації аварій на магістральних газопроводах, запобігання та реагування на стихійні явища природного характеру та з урахуванням наслідків попередніх надзвичайних ситуацій наказую:

1. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.) спільно з:

1.1. ДК "Укртрансгаз" (Вінокуров С. О.) організувати та провести протиаварійні тренування з ліквідації аварії на магістральному газопроводі УМГ "Черкаситрансгаз".

Термін - з 12.04 по 15.04.2011

1.2. ДК "Укргазвидобування" (Борисов Ю. С.), ДП "ЛІКВО" (Дмитренко В.М.) та ВАТ "Укрнафта" (Пустоваров В.М.) організувати та провести навчання протифонтанних підрозділів з ліквідації відкритих газових (нафтових) фонтанів на газовому полігоні ДП "ЛІКВО".

Термін - з 17.05 по 20.05.2011

1.3. ВАТ "Укртранснафта" (Лазорко О. І.) організувати та провести навчання з ліквідації розливу нафти в акваторії морського нафтового терміналу (МНТ) "Південний" філії "Південні магістральні нафтопроводи".

Термін - з 21.06 по 24.06.2011

1.4. ДАТ "Чорноморнафтогаз" (Ясюк В. М.), ВАТ "Укрнафта" (Пустоваров В. М.), ДП "ЛІКВО" (Дмитренко В. М.) організувати та провести навчання протифонтанних підрозділів ДП "ЛІКВО", Полтавської ВЧ ВАТ "Укрнафта" та об'єктових протиаварійних формувань ДАТ "Чорноморнафтогаз" з ліквідації відкритих газових (нафтових) фонтанів на морському стаціонарному об'єкті, розташованому на шельфі Чорного моря.

Термін - з 29.08 по 02.09.2011

2. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.):

2.1. Розробити та надати Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту (Онищенко О. М.) і Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Бородін К.В.) Програми протиаварійних тренувань, визначити учасників тренувань і осіб, відповідальних за їх проведення.

Термін - за 15 днів до початку тренування

2.2. Залучити до проведення протиаварійного тренування працівників Міненерговугілля.

2.3. Провести аналіз тренування, за результатами оформити звіт та надати його Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту (Онищенко О. М.) і Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Бородін К. В.)

Термін - протягом 15 днів після проведення тренування

3. Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту (Онищенко О. М.) і Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Бородін К. В.) забезпечити участь працівників у проведенні тренувань.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали