ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.09.2011 р. N 1622

Київ

Про проведення ремонтно-реставраційних робіт частини території Госпітального укріплення Київської фортеці та ремонт фасадів і благоустрій території "Історико-архітектурної пам'ятки - музею "Київська фортеця"

Відповідно до Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про охорону культурної спадщини", Закону України "Про музеї та музейну справу" та з метою забезпечення безпечних шляхів евакуації з території НСК "Олімпійський", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити проведення ремонтно-реставраційних робіт частини території Госпітального укріплення Київської фортеці та ремонт фасадів і благоустрій території "Історико-архітектурної пам'ятки - музею "Київська фортеця".

2. Визначити "Історико-архітектурну пам'ятку - музей "Київська фортеця" замовником проектних, ремонтно-реставраційних робіт частини території Госпітального укріплення Київської фортеці та ремонту фасадів і благоустрою території "Історико-архітектурної пам'ятки - музею "Київська фортеця".

3. "Історико-архітектурній пам'ятці - музею "Київська фортеця" визначити відповідно до чинного законодавства України генеральну проектну організацію, а після розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації - генеральну підрядну організацію.

4. Одержати дозвіл центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України.

5. Розробку проектно-кошторисної документації завершити до 30.11.2011 р.

6. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як розпоряднику бюджетних коштів подати до Головного фінансового управління пропозиції щодо внесення відповідних змін до бюджету м. Києва на 2011 рік та запит до проекту бюджету на 2012 рік по роботах, передбачених п. 1 цього розпорядження.

7. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) при внесенні змін до міського бюджету м. Києва на 2011 рік та формуванні бюджету на 2012 рік передбачити видатки на проведення проектних, ремонтно-реставраційних робіт частини території Госпітального укріплення Київської фортеці та ремонт фасадів і благоустрій території "Історико-архітектурної пам'ятки - музею "Київська фортеця".

8. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати та подати на засідання сесії Київської міської ради проект рішення щодо внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.07.2010 N 1273/4711 "Про затвердження Міської цільової програми підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" стосовно виконання робіт згідно з п. 1 цього розпорядження.

9. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали