ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.10.2011 р. N 1908

Київ

Про проведення ремонту будинку N 7 у пров. Керамічному

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 N 76, з метою приведення будинку у пров. Керамічному, 7 у належний санітарно-технічний стан в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") виступити замовником проведення ремонту та перепланування будинку у пров. Керамічному, 7, ремонту фасаду та покрівлі за умови виконання пункту 3 цього розпорядження, враховуючи, що зазначена будівля закріплена на праві господарського відання за КП "Спецжитлофонд".

2. Визнати будівлю N 7 у пров. Керамічному житловим будинком.

3. КП "Спецжитлофонд" у встановленому порядку:

3.1. Забезпечити відселення громадян, які проживають та зареєстровані у гуртожитку у пров. Керамічному, 7, на інше постійне місце проживання не погіршуючи умов їхнього проживання.

3.2. Забезпечити розроблення, погодження та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на ремонт та перепланування будинку у пров. Керамічному, 7, у тому числі ремонт його фасаду та покрівлі.

3.3. Визначити генеральні проектні та будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, згідно з чинним законодавством.

3.4. Здійснити фінансування ремонту та перепланування будинку у пров. Керамічному, 7, ремонту фасаду та покрівлі за рахунок залучених коштів.

3.5. Забезпечити прийняття будинку у пров. Керамічному, 7 в експлуатацію після закінчення ремонтних робіт в установленому законодавством порядку.

4. Комунальному підприємству "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна" після проведення ремонту та перепланування здійснити інвентаризацію та реєстрацію квартир (кімнат) будинку у пров. Керамічному, 7 за замовленням КП "Спецжитлофонд".

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації:

- від 02.03.2006 N 352 "Про реконструкцію гуртожитку у пров. Керамічному, 7".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали