МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.03.2012 р. N 1/9-175

Ректорам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Про проведення семінару для вищих навчальних закладів з майнових питань

Міністерством з 29 по 30 березня 2012 року буде проведено навчальний семінар з заступниками керівників з майнових питань відповідно до функціональних обов'язків вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, що належать до сфери управління Міністерства.

У роботі семінару приймуть участь фахівці Фонду державного майна України, Державної фінансової інспекції України, спеціалісти Міністерства та інші.

На семінарі будуть розглянуті практичні питання щодо управління об'єктами державної власності.

Семінар проводиться на базі санаторію "Пуща - озерна" за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія. Від'їзд учасників семінару планується о 09.00 год. 29.03.2012 від будівлі Міністерства (м. Київ, проспект Перемоги, 10).

Для участі в роботі семінару пропонуємо направити заступника керівника вищого навчального закладу з майнових питань відповідно до функціональних обов'язків та керівника відділу, що безпосередньо займається майновими питаннями (за наявності).

Відомості про учасників семінару прохання повідомити у строк до 23 березня 2012 року за тел.: (044) 486-21-32 та електронною адресою: n_zapolska@mon.gov.ua.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

П. М. Куліков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали