ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2012 р. N 120

Київ

Про проведення службового розслідування стосовно посадових осіб Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу" (Закон N 4050-VI) та Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року N 950:

1. Провести у період з 25 січня по 8 лютого 2012 року службове розслідування відносно посадових осіб Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у зв'язку з підозрою щодо отримання хабара.

2. Утворити комісію з проведення службового розслідування та затвердити її персональний склад, що додається.

3. Призначити головою комісії з проведення службового розслідування Боднара В. Є. - начальника управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. На період роботи комісії з проведення службового розслідування відсторонити від виконання повноважень за посадою Вавриша А. В. - заступника начальника Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Начальнику Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Целовальнику С. А. на період роботи комісії з проведення службового розслідування відсторонити від виконання повноважень за посадою начальника відділу з питань реклами та тимчасових споруд Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Каплуна Д. В.

6. Комісії за результатами службового розслідування скласти відповідний акт та доповісти голові Київської міської державної адміністрації про результати службового розслідування до 10 лютого 2012 року.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.01.2012 N 120

Склад
комісії з проведення службового розслідування

Боднар В. Є.

начальник управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції, голова комісії

Гончарук Г. О.

начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції, заступник голови комісії

Вертипорох О. А.

перший заступник начальника Головного управління містобудування та архітектури

Паливода С. П.

головний спеціаліст відділу з питань запобігання та протидії корупції управління з питань правоохоронної роботи, запобігання та протидії корупції

Чубар В. Ф.

начальник відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування та державної служби управління кадрової роботи та нагород.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали