Додаткова копія: Про проведення спортивно-масового заходу зі скандинавської ходьби

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.09.2018 р. N 1782

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу зі скандинавської ходьби

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "За щасливе довголіття" від 31 липня 2018 року, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту у місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "За щасливе довголіття" щодо проведення в місті Києві 30 вересня 2018 року з 17.00 до 19.00 спортивно-масового заходу зі скандинавської ходьби (далі - Захід) на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Архітектора Городецького).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу несе громадська організація "За щасливе довголіття" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 16.00 до 17.00 30 вересня 2018 року на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Архітектора Городецького).

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 19.00 до 20.00 30 вересня 2018 року на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Архітектора Городецького).

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу 30 вересня 2018 року з 16.00 до 20.00 на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Архітектора Городецького).

5.2. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

7. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали