ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2011 р. N 1759

Київ

Про проведення спортивно-виставкового заходу "Турне Кубку Ліги Чемпіонів UEFA 2011 року" на Софійській площі

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу ТОВ "Ол Моушн" щодо проведення спортивно-виставкового заходу "Турне Кубку Ліги Чемпіонів UEFA 2011 року" з 30 вересня до 2 жовтня 2011 року на Софійській площі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяло на себе ТОВ "Ол Моушн".

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку з 30 вересня до 2 жовтня 2011 року на Софійській площі, а також охорону обладнання, техніки на період монтажу/демонтажу та під час проведення заходу.

4. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити заходи безпеки під час проведення заходу.

5. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою під час підготовки та проведення заходу з 06.00 25 вересня до 20.00 4 жовтня 2011 року на Софійській площі.

6. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали