Додаткова копія: Про проведення тематичного ярмарку "Дев'ятий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів" на Контрактовій площі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.08.2017 р. N 964

Київ

Про проведення тематичного ярмарку "Дев'ятий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів" на Контрактовій площі

Відповідно до підпункту 8 пункту "а" частини першої статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, рішення Київської міської ради від 28 лютого 2013 року N 97/9154 "Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві", Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 травня 2015 року N 507 "Про проведення ярмарків у місті Києві" (Розпорядження N 507), звернення Федерації органічного руху України від 07 липня 2017 року N 0707/01, комунального підприємства "Поділ-Нерухомість" від 07 липня 2017 року N 91, з метою популяризації органічних продуктів та наповнення ними внутрішнього ринку:

1. Провести 23 вересня 2017 року з 10.00 до 20.00 тематичний ярмарок "Дев'ятий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів" на Контрактовій площі (далі - ярмарок).

2. Визначити Федерацію органічного руху України спільно з комунальним підприємством "Поділ-Нерухомість" організаторами ярмарку.

3. Організаторам ярмарку:

3.1. До початку проведення ярмарку розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час проведення ярмарку, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

3.2. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення ярмарку, а також відновлення порушеного благоустрою, в тому числі забезпечити встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, туалетних модульних кабін, їх належне утримання та обслуговування, своєчасне вивезення сміття та прибирання території.

3.3. Забезпечити проведення культурно-масових заходів під час ярмарку відповідно до програми культурно-масових заходів згідно з додатком.

3.4. Забезпечити виконання суб'єктами господарювання вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення ярмарку.

3.5. Забезпечити інформаційними матеріалами Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для інформування мешканців столиці про проведення ярмарку в комунальних засобах масової інформації.

4. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення ярмарку здійснити обстеження місця проведення ярмарку, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам, в тому числі естетичним, та надати його організаторам ярмарку і Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Подільській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території ярмарку відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 3.1 пункту 3 цього розпорядження, та перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 4 цього розпорядження.

6. Просити Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити недопущення паркування транспортних засобів у місці проведення ярмарку.

7. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечувати в межах компетенції охорону громадського порядку під час підготовки та проведення ярмарку.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування мешканців столиці про проведення ярмарку в комунальних засобах масової інформації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

Г. Пліс

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
14.08.2017 N 964

Програма
культурно-масових заходів під час проведення тематичного ярмарку "Дев'ятий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів" на Контрактовій площі

Час проведення

Найменування заходу

10.30 - 11.00

Виступи стипендіатів БО "Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна", зразкового художнього колективу "Театр пісні "Ладоньки"

11.00 - 11.30

Офіційне відкриття Дев'ятого Всеукраїнського ярмарку органічних продуктів

12.00 - 15.00

Концертна програма

15.45 - 16.15

Розіграш лотереї

18.45 - 19.00

Офіційне закриття Дев'ятого Всеукраїнського ярмарку органічних продуктів

 

Виконуючий обов'язки
керівника апарату

Є. Ситніченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали