МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2011 р. N 73-р

Про проведення у 2011 році обласного етапу Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет

Розпорядження знято з контролю(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 1 серпня 2011 року N 227-р) (Розпорядження N 227-р)

Відповідно до статей 2, 22, 23, 37 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до листів Міністерства охорони здоров'я України від 1 лютого 2011 року N 04.01-08-69, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 7 лютого 2011 року N 3/865 щодо проведення Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет, з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху, допомоги дітям, хворим на діабет:

1. Провести з 1 до 15 травня 2011 року обласний етап Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення у 2011 році обласного етапу Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет, у складі згідно з додатком.

3. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам:

3.1. Створити міські (міст обласного значення) та районні оргкомітети щодо підготовки та проведення з 1 до 15 травня 2011 року відповідних акцій в містах та районах області.

3.2. Забезпечити проведення заходів акції (благодійні концерти, спортивні змагання, конкурси плакатів, малюнків, ігротеки, виставки тощо) у межах видатків, передбачених у відповідних бюджетах на реалізацію заходів у галузі сім'ї, жінок, молоді та дітей, та з урахуванням інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

3.3. Сприяти широкому залученню учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, лідерів молодіжних та дитячих громадських організацій району (міста) до проведення акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет.

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації (Мельніченку) здійснити організаційну роботу щодо залучення учнівської та студентської молоді Миколаївської області до проведення обласного етапу Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет.

5. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, що входять до складу організаційного комітету, та запропонувати міським (міст обласного значення) головам поінформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації про хід проведення вищезазначеної акції до 16 травня 2011 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
23.03.2011 N 73-р

СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та проведення у 2011 році обласного етапу Всеукраїнської акції "Серце до серця" благодійної допомоги дітям, хворим на діабет

Голова організаційного комітету:

Іванцова
Наталя Борисівна

заступник голови облдержадміністрації

Заступники голови організаційного комітету:

Жук
Микола Васильович

начальник управління у справах сім'ї та молоді  облдержадміністрації

Колбаса
Руслан Сергійович

директор Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Члени організаційного комітету:

Бєлкіна
Любов Петрівна

заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Дубіна
Марина Олександрівна

голова Молодіжної колегії при голові облдержадміністрації

Літвін
Світлана Миколаївна

заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

Мавродієва
Тетяна Миколаївна

голова обласної громадської організації волонтерів (за узгодженням)

Ніколаєвич
Антон Володимирович

методист Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" у Миколаївській області (за узгодженням)

Поддубна
Лариса Олександрівна

заступник начальника управління культури облдержадміністрації

Гінкул
Віктор Миколайович

заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Скиба
Світлана Іванівна

начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Топчій
Олександр Віталійович

заступник генерального директора Миколаївської облдержтелерадіокомпанії (за узгодженням)

Шамрай
Ірина Валентинівна

заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали