ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2011 р. N Р-535/0/3-11

Про проведення у 2011 році оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року N 522 "Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України" (Постанова N 522), з метою зміцнення виконавської дисципліни, удосконалення організації роботи з контролю та діловодства:

1. Створити робочу групу для проведення у 2011 році оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації та райдержадміністраціями контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації (далі - акти і доручення), та затвердити її склад, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та головам райдержадміністрацій проаналізувати до 1 жовтня 2011 року ефективність здійснення контролю за актами і дорученнями, зокрема, дотримання: строків виконання; порядку реєстрації та розгляду в реєстраційно-контрольних картках автоматизованої системи діловодства ДОК ПРОФ 2.0; порядку формування справ, картотек, банків даних; вимог щодо розгляду і встановлення строків виконання актів і доручень, якості підготовки власних розпорядчих документів на їх виконання, організації та здійснення контролю відповідним структурним підрозділом райдержадміністрації / спеціалістом структурного підрозділу облдержадміністрації, та за результатами аналізу вжити дієвих заходів щодо поліпшення цієї роботи.

3. Робочій групі:

3.1. Протягом жовтня 2011 року забезпечити проведення вивчення ефективності здійснення у 2011 році контролю за виконанням структурними підрозділами облдержадміністрації, районними державними адміністраціями завдань, визначених актами і дорученнями.

3.2. За підсумками цієї роботи з 1 по 10 листопада 2011 року провести оцінку ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації, районними державними адміністраціями контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями (далі - оцінка).

3.3. У своїй діяльності керуватися Методикою проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року N 522 (Постанова N 522) (далі - Методика).

3.4. Звіт за результатами проведення оцінки надати голові облдержадміністрації до 15 листопада 2011 року та довести до відома керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій.

4. Управлінню інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдерж-адміністрації звіт за результатами проведення оцінки розмістити до 20 листопада 2011 року на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій на підставі звіту:

5.1. Прийняти рішення щодо заохочення відповідних осіб, які здійснюють контроль за виконанням завдань, визначених документами органів влади вищого рівня, підвищення їх кваліфікації або застосувати до відповідних осіб заходи дисциплінарного впливу, передбачені законодавством про працю та Законом України "Про державну службу".

5.2. Провести аналіз причин невиконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, та вжити заходів щодо поліпшення організації цієї роботи.

6. Рекомендувати міським головам застосовувати Методику (Постанова N 522) під час провадження діяльності, пов'язаної зі здійсненням контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, в частині делегованих повноважень.

7. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділу контролю облдержадміністрації, контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
04.08.2011 N Р-535/0/3-11

СКЛАД
робочої групи для проведення у 2011 році оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації та райдержадміністраціями контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України

ПОДОПЛЄЛОВА
Надія Леонідівна

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, голова робочої групи

ЗЕЛЕНСЬКА
Людмила Іванівна

заступник керівника апарату облдержадміністрації

СЕНЬ
Ірина Григорівна

начальник відділу контролю облдержадміністрації

ТАРАН
Наталія Олексіївна

начальник загального відділу облдержадміністрації

ШАПОВАЛОВА
Тетяна Миколаївна

начальник управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації

МИХАЙЛІЧЕНКО
Валентина Володимирівна

завідувач сектору обліку документів загального відділу облдержадміністрації

СВЕРДЛОВА
Стелла Борисівна

головний спеціаліст сектору аналізу та підготовки документів загального відділу облдержадміністрації

СЕРОТА
Людмила Василівна

головний спеціаліст відділу контролю облдержадміністрації

ФУРСА
Наталія Миколаївна

головний спеціаліст сектору обліку документів загального відділу облдержадміністрації

ЯСНИЦЬКА
Наталія Василівна

старший інспектор відділу контролю облдержадміністрації

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник відділу контролю
облдержадміністрації

І. Г. Сень

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали