КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 388/5775

Про проведення у місті Києві Міжнародних молодіжних Дельфійських ігор та Сьомих молодіжних Дельфійських ігор держав - країн СНД

Відповідно до пункту Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про культуру", з метою розвитку ідей Дельфійського руху, підтримки талановитої молоді, її гармонійного розвитку, творчого спілкування та співробітництва молоді в галузі культури, мистецтва, освіти та на виконання пунктів 142 - 143 рішення Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав від 19 травня 2011 року "Про Основні заходи співробітництва держав - країн Співдружності Незалежних Держав у галузі культури до 2015 року" Київська міська рада вирішила:

1. Провести в жовтні 2011 року у місті Києві Міжнародні молодіжні Дельфійські ігри та Сьомі молодіжні Дельфійські ігри держав - країн СНД.

2. Визначити Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідальним за організацію та проведення у місті Києві Міжнародних молодіжних Дельфійських ігор та Сьомих молодіжних Дельфійських ігор держав - країн СНД.

3. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити фінансування видатків на проведення Міжнародних молодіжних Дельфійських ігор та Сьомих молодіжних Дельфійських ігор держав - країн СНД в межах затверджених бюджетних призначень на 2011 рік по галузі "Культура і мистецтво".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань культури та туризму та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали