ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.10.2011 р. N 1938

Київ

Про проведення урочистого відкриття та презентації проекту допомоги молодим безпритульним ВІЛ-позитивним жінкам

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Фонду Олени Пінчук "Антиснід" щодо проведення з 9 листопада 2011 року по 5 грудня 2011 року виставки мистецьких фото на стінах метрополітену та проведення інформаційної кампанії щодо фотовиставки (розміщення на станціях та у вагонах метро інформаційних матеріалів та розповсюдження спеціальних інформаційних матеріалів волонтерами фонду) в рамках благодійного заходу, спрямованого на привернення уваги громадськості до проблеми ВІЛ/СНІДу та долі ВІЛ-позитивних жінок.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяв на себе організатор заходу - Фонд Олени Пінчук "Антиснід".

3. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у разі необхідності забезпечити координацію роботи структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" (далі - КП "Київський метрополітен") сприяти безоплатному розміщенню фотовиставки на стінах сферичного переходу між станціями метро "Хрещатик" - "Майдан Незалежності" у період з 9 листопада 2011 року по 5 грудня 2011 року, проведення презентації біля входу/виходу станції метро "Майдан Незалежності" по вул. Інститутській 9 листопада 2011 року та проведенню інформаційної кампанії волонтерами Фонду всередині метрополітену та у вагонах метро.

5. КП "Київський метрополітен" у зв'язку з проведенням підготовчих робіт до проведення урочистої презентації та під час проведення урочистої презентації з 00-00 години 9 листопада до 16-00 години 9 листопада тимчасово закрити для користування пасажирами вхід та вихід станції метро "Майдан Незалежності" на вул. Інститутській.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали