НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 серпня 2011 року N 384

Про проведення узгоджувальної наради з Державною службою України з питань захисту персональних даних щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг"

Розглянувши пропозиції Державної служби України з питань захисту персональних даних до проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг", надіслані листом від 01.08.2011 N 10/225-11, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

Провести узгоджувальну нараду з Державною службою України з питань захисту персональних даних щодо погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг" під керівництвом членів НКРЗ Сиротенка І. В. та Маліни Т. І. з залученням фахівців Департаменту телекомунікацій та Юридичного управління.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали