КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.08.2011 р. N 862

Про проведення в Київській області приписки громадян України до призовних дільниць

Відповідно до Законів України "Про військовий обов'язок і військову службу" та "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 N 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом":

1. Обласному військовому комісаріату організувати роботу військових комісаріатів області щодо проведення у встановленому порядку приписки громадян, яким у 2012 році виповнюється 17 років, до призовних дільниць та забезпечити контроль за її проведенням. Про проведену роботу проінформувати облдержадміністрацію до 11 квітня 2012 року.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. до 10 січня 2012 року у районах (містах) затвердити персональний склад районних (міських) комісій з питань приписки та порядок її проведення;

2.2. забезпечити військові комісаріати обладнаними приміщеннями, які відповідають вимогам проведення цієї роботи, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільними транспортними засобами, а також, забезпечити охорону громадського порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали