ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2012 р. N 282

Київ

Про проведення в місті Києві "Матчу Зірок Суперліги 2012" з баскетболу серед чоловіків

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 N 360-р "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя" (План N 360-р) та з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Асоціації баскетбольних клубів України "Суперліга" щодо проведення в місті Києві 25 лютого 2012 року "Матчу Зірок Суперліги 2012" з баскетболу серед чоловіків за участю збірних команд асоціації, що відбудеться в приміщенні ЗАТ "Палац спорту" (Спортивна площа, 1).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення "Матчу Зірок Суперліги 2012" з баскетболу серед чоловіків взяла на себе "Асоціація баскетбольних клубів України "Суперліга".

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням "Матчу Зірок Суперліги 2012" з баскетболу серед чоловіків.

4. Просити Головне управління МВС України в місті Києві забезпечити охорону громадського порядку 25 лютого 2012 року під час проведення "Матчу Зірок Суперліги 2012" з баскетболу серед чоловіків (ЗАТ "Палац Спорту", Спортивна площа, 1).

5. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти проведенню зустрічі напередодні матчу учасників "Матчу Зірок Суперліги 2012" з вихованцями дитячих будинків та спортивних інтернатів.

6. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виступи творчих колективів під час проведення "Матчу Зірок Суперліги 2012" з баскетболу серед чоловіків.

7. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машини швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

8. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали