РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.05.2018 р. N 283

Про проведення в області щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене"

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Указу Президента України від 06 січня 2010 року N 6/2010 "Про деякі заходи щодо сприяння вирішенню актуальних питань молоді", наказу Міністерства молоді та спорту України від 09 серпня 2017 року N 3352 (Положення N 3352), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2017 року за N 1287/31155 "Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене", та з метою пропаганди і утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі:

1. Утворити координаційну раду з проведення в області щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" (далі - координаційна рада) у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити заходи щодо проведення в області щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" (далі - заходи) згідно з додатком 2.

3. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об'єднаним територіальним громадам розробити і затвердити у місячний строк відповідні заходи та забезпечити їх виконання.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціям і виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об'єднаним територіальним громадам забезпечити проведення заходів та інформувати про їх виконання з фото і відео матеріалом управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації в установленому порядку на електронну адресу: rivne_molodsport_ODA@rv.gov.ua щороку до 01 січня.

5. Управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання розпорядження щороку до 10 січня.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Богатирчук-Кривко С. К.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко

 

Додаток 1
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
08.05.2018 N 283

СКЛАД
координаційної ради з проведення в області щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене"

Богатирчук-Кривко
Світлана Кирилівна

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова координаційної ради

Ліпський
Віталій Володимирович

- начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, заступник голови координаційної ради

Чигир
Наталія Геннадіївна

- начальник відділу у справах молоді, оздоровлення, діловодства та контролю управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, секретар координаційної ради

Члени координаційної ради:

Волошин
Антон Вікторович

- головний спеціаліст відділу організаційної та лікувально-профілактичної роботи управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Зиль
Володимир Васильович

- виконавчий директор громадської організації "Молодіжний ресурсний центр ДЖОБС ХАБ" (за згодою)

Корольчук
Олександр Володимирович

- заступник начальника управління - начальник відділу комунікацій з громадськістю, моніторингу та прогнозування управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Марчук
Віктор Кирилович

- начальник служби у справах дітей облдержадміністрації

Нікольченко
Олена Борисівна

- провідний фахівець із соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Ровкач
Ангеліна Василівна

- головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації

Русанов
Володимир Михайлович

- начальник відділу з питань формування здорового способу життя комунального закладу "Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді" Рівненської обласної ради

Чорна
Ірина Іванівна

- начальник відділу управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

 

Керівник апарату адміністрації

О. Бірюков

 

Додаток 2
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
08.05.2018 N 283

Заходи
щодо проведення в області щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене"

1. Проводити прес-конференції з метою інформування населення про проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

2. Створити обласну телефонну "гарячу лінію" Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Постійно

3. Проводити наступні акції:

"Паб-патруль" - здійснення рейдів поблизу кафе та барів з роздачею інформаційних матеріалів водіям про відповідальне споживання алкоголю.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно;

"18 - " - проведення патрулювання магазинів, торгових точок з метою виявлення фактів продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, служба у справах дітей облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно;

"Добрі справи" - залучення громадськості до благоустрою та прибирання дворів, парків, скверів, міських зон відпочинку.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

4. Забезпечити проведення патрулювання територій парків, громадських місць з метою виявлення фактів вживання алкоголю та тютюнокуріння серед неповнолітніх.

Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, служба у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

5. Організовувати проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно попередження та недопустимості продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

6. Організовувати розповсюдження інформаційних листівок, брошур та інших матеріалів щодо попередження продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

7. Проводити фестивалі, конкурси, концерти, змагання, фотовиставки та інші заходи з метою пропагування здорового способу життя, профілактики негативних тенденцій у молодіжному середовищі.

 

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

8. Залучати громадськість для контролю дворів, під'їздів, шкільних спортмайданчиків, парків у вечірній час, сприяти профілактиці можливих правопорушень.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

9. Проводити обстеження вулиць міст обласного значення, районних центрів, населених пунктів стосовно наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

10. Стимулювати розповсюджувачів реклами та засобів масової інформації безкоштовно розміщувати соціальну рекламу органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій стосовно пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних тенденцій у молодіжному середовищі.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

11. Надавати фінансову підтримку проектам молодіжних громадських організацій, спрямованим на пропаганду здорового способу життя та профілактику негативних тенденцій у молодіжному середовищі.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно

12. Забезпечити висвітлення проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в засобах масової інформації.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади.

Постійно.

 

Керівник апарату адміністрації

О. Бірюков
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали