ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2012 р. N 376

Київ

Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році

Відповідно до статті 2 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 06.08.98 N 855/98 "Про День довкілля", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 N 777-р "Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" та дня благоустрою території населених пунктів" (із змінами і доповненнями) та з метою пропаганди екологічних знань серед широких верств населення, підвищення рівня екологічної культури, а також санітарного очищення міста Києва після зимового періоду експлуатації, відновлення благоустрою та озеленення території, підготовки об'єктів міської інфраструктури до проведення загальнодержавних і загальноміських заходів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести в місті Києві:

1.1. Весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в період з 19 березня до 11 травня 2012 року.

1.2. День довкілля - 21 квітня 2012 року.

1.3. Суботник з благоустрою в рамках акції "За чисте довкілля" - 31 березня 2012 року.

2. Утворити комісію з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста (надалі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

3. Затвердити:

3.1. Порядок роботи комісії, що додається.

3.2. Планові показники районних в місті Києві державних адміністрацій виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році, що додаються.

3.3. Планові показники головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста на 2012 рік, що додаються.

3.4. План заходів з організації та проведення в м. Києві Дня довкілля, що додається.

4. Районним в місті Києві державним адміністраціям, керівникам підприємств, установ та організацій комунальних форм власності розробити плани заходів щодо проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

5. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

5.1. Утворити районні комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану районів і забезпечити виконання затверджених показників реалізації заходів з благоустрою.

5.2. Розгорнути широке інформування мешканців району через засоби масової інформації, на дошках для оголошень біля кожного житлового і нежитлового будинку про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році.

Забезпечити зустріч членів міської комісії з мешканцями району під час об'їзду та врахувати їх пропозиції, зауваження з питань благоустрою в період весняного двомісячника з благоустрою.

5.3. До участі у виконанні запланованих заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста залучити працівників підприємств, установ та організацій району незалежно від форм їх власності та відомчого підпорядкування, громадськість.

5.4. З метою підвищення рівня громадської активності та соціальної відповідальності щодо покращення благоустрою, наведення чистоти і порядку в місті провести 31 березня 2012 року суботник з благоустрою в рамках акції "За чисте довкілля".

Інформацію про виконані заходи з благоустрою під час проведення акції "За чисте довкілля" направити до Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі - Головне управління контролю за благоустроєм) до 9 квітня 2012 року.

6. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в період проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році сприяти в проведенні тематичної зустрічі начальника Головного управління контролю за благоустроєм з учнями шкіл районів міста на тему: "Благоустрій міста залежить від тебе".

7. Головному управлінню контролю за благоустроєм спільно з Головним управлінням житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

7.1. Визначити кращі комунальні підприємства по обслуговуванню житлового фонду району за зразкове утримання балансової території (оформлено клумби, влаштовано куточки відпочинку, відремонтовано вхідні групи тощо) в період проведення весняного двомісячника з благоустрою.

7.2. Надати до 14 травня 2012 року пропозиції на розгляд Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Про підсумки проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році" про нагородження керівників кращих комунальних підприємств по обслуговуванню житлового фонду району.

8. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити організацію та проведення в місті Києві Дня довкілля, згідно з затвердженим планом заходів.

9. Головним управлінням, управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), міським комунальним об'єднанням, підприємствам, установам і організаціям комунальної форми власності, районним в місті Києві державним адміністраціям надавати щопонеділка міській комісії оперативну інформацію та до 14 травня 2012 року надати зведений загальний звіт щодо виконання планових показників до Головного управління контролю за благоустроєм.

10. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності в організації та виконанні заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

11. Комісії розглянути звіти та загальні підсумки виконання планових показників районних в місті Києві державних адміністрацій, головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва та до 22 травня 2012 року подати пропозиції щодо рейтингу районних в місті Києві державних адміністрацій, міських комунальних служб на розгляд Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голів районних в місті Києві державних адміністрації.

  

Голова

О. Попов

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.03.2012 N 376

СКЛАД КОМІСІЇ
з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста

Мазурчак
Олександр Володимирович

- перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Садовой
Сергій Миколайович

- начальник Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Рибалко
Наталка Іванівна

- начальник відділу по роботі з районними в місті Києві державними адміністраціями комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київблагоустрій", секретар комісії

Бажан
Микола Вікторович

- перший заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Блохов
Сергій Володимирович

- заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Данько
Наталія Володимирівна

- начальник служби допомоги Київського міського голови - киянам "Call-центр"

Жуков
Володимир Андрійович

- перший заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Золін
Євген Олександрович

- начальник відділу розміщення зовнішньої реклами Головного управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Казачук
Володимир Олександрович

- заступник начальника Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Костюченко
Вадим Костянтинович

- перший заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Кравченко
Сергій Олексійович

- перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Ламбуцький
Микола Михайлович

- генеральний директор комунального підприємства "Київпастранс"

Лапань
Андрій Григорович

- перший заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Малежик
Олена Миколаївна

- перший заступник начальника Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Малихін
Олександр Володимирович

- заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Машко
Олег Іванович

- начальник відділу матеріально-технічного забезпечення управління матеріального забезпечення Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві

Назаренко
Микола Олексійович

- генеральний директор Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

Ортинський
Ярослав Михайлович

- головний державний санітарний лікар м. Києва (за згодою)

Павлик
Ігор Климович

- перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Пантелеєв
Петро Олександрович

- заступник начальника Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Пінчук
Василь Іванович

- перший заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Походій
Павло Іванович

- генеральний директор комунального підприємства по утриманню та експлуатації земель водного фонду міста Києва "Плесо"

Пшеничний
Віталій Никифорович

- начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Риженко
Юрій Миколайович

- перший заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Рожнятовський
Володимир Францевич

- заступник генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор"

Солошенко
Вячеслав Володимирович

- директор комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київблагоустрій"

Тимченко
Богдан Вікторович

- заступник начальника Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Царенко
Олексій Васильович

- старший інспектор з особливих доручень сектору нагляду за перевезенням небезпечних вантажів та станом доріг управління державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві

Целовальник
Сергій Анатолійович

- начальник Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шрамченко
Оксана Григорівна

- заступник начальника Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Ягодка
Вадим Сергійович

- начальник Головного управління екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

  

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.03.2012 N 376

ПОРЯДОК
роботи комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста

1. Метою роботи комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста (далі - комісія) є забезпечення дієвого контролю за виконанням запланованих заходів та ефективності організації її роботи.

2. Форма проведення: виїзне засідання в приміщенні, яке визначає районна в місті Києві державна адміністрація.

3. Графік проведення виїзних засідань:

Дата

Перелік районів, що звітують*:

28.03.2012

Подільський, Шевченківський

04.04.2012

Печерський, Голосіївський

11.04.2012

Деснянський, Оболонський

18.04.2012

Дарницький, Дніпровський

25.04.2012

Святошинський, Солом'янський

25.05.2012

Підсумкове засідання


* перший у списку забезпечує транспорт для проведення огляду згідно з погодженим маршрутом руху, другий - надає приміщення для засідання.

4. Голови районних в місті Києві державних адміністрацій звітують про виконання запланованих заходів, протокольних доручень комісії та про ініціативні заходи щодо поліпшення благоустрою в районі.

5. У день засідання (щосереди) комісії голови районних комісій з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану, що звітують, спільно з представниками районних комунальних служб під час огляду знайомлять членів комісії про проведені основні роботи та проблеми в галузі благоустрою району.

6. Комісія відповідно до пунктів 4, 5 і 8 цього розпорядження та на підставі поданих матеріалів, перевірок і аналізу виконаних робіт визначає рівень благоустрою районів та міських служб (встановлює їх рейтинг щодо зайнятих місць).

Рейтинг районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальних служб міста у виконанні заходів з благоустрою проводиться за наступним алгоритмом:

6.1. На основі зведених загальних звітів виставляється оцінка місць по кожному показнику за наступною методикою.

Кількість балів за рейтинговими критеріями, де вирішальним значенням є максимальні показники, визначається за наступною формулою:

 

П обчисл

 

Б обчисл = К учасн х

__________

;

 

П Макс

 

де: Б обчисл - обчислювальна кількість балів;

К учасн - кількість учасників;

П обчисл - обчислювальний показник за даним критерієм;

П макс - максимальний показник за даним критерієм.

Кількість балів за рейтинговими критеріями, де вирішальним значенням є мінімальні показники, визначається за наступною формулою:

 

П Мін

 

Б обчисл = К учасн х

_________

;

 

П обчисл

 

де: Б обчисл - обчислювальна кількість балів;

К учасн - кількість учасників;

П обчисл - обчислювальний показник за даним критерієм;

П мін - мінімальний показник за даним критерієм.

6.2. Сума балів визначається за показниками в кожній сфері благоустрою. Найкращим у виконанні заходів вважається район, який набрав найбільшу суму балів у відповідній сфері благоустрою.

6.3. Визначається сума місць по сферах благоустрою. Найкращим у виконанні заходів вважається район, який набрав найменшу суму місць.

6.4. Визначається місце кожному району за показниками.

6.5. Дана інформація направляється всім членам комісії.

6.6. Члени міської комісії на основі попередніх розрахунків, виконаних Головним управління контролю за благоустроєм, перевірок і аналізу виконання робіт в районах, виставляють (за 10-бальною системою) оцінку (бали) кожному району за досягнуті результати.

6.7. Визначається місце кожному району, міським комунальним службам згідно оцінок (балів), визначених членами комісії.

6.8. За результатами місць за показниками та місць згідно з оцінками членів комісії визначається загальна сума місць та місце районів та міських комунальних служб у виконанні планових показників.

6.9. У випадку набрання однакової кількості місць переможець визначається голосуванням членів комісії простою більшістю голосів.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.03.2012 N 376

ПЛАНОВІ ПОКАЗНИКИ
районних в місті Києві державних адміністрацій виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році

N
п/п

Показники

Одиниці виміру

Голосіївський

Дарницький

Деснянський

Дніпровський

Оболонський

Печерський

Подільський

Святошинський

Солом'янський

Шевченківський

Всього

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1. 

Витрачено коштів на благоустрій, у т. ч.

тис. грн.

23786,7

19983,0

37012,60

23888,5

25400,0

20887,5

12731,0

19000,0

15328,28

25837,0

223854,58

 

- бюджетних коштів

тис грн.

20033,3

5449,0

15707,95

2818,5

5300,0

5737,5

7591,0

4500,0

3551,75

6928,4

77617,40

 

- позабюджетних коштів

тис. грн.

3753,4

14534,0

21304,65

21070,0

20100,0

15150,0

5140,0

14500,0

11776,53

18908,6

146237,18

2.

Вулично-шляхове господарство:

 

2.1

Відновлено тверде покриття:

 

 

 

 

- доріг

тис. кв. м

2,1

2,4

7,0

2,4

7,0

1,0

1,7

5,5

2,0

2,4

33,8

 

- тротуарів

тис. кв. м

0,30

1,13

3,70

0,05

3,50

 

1,86

0,34

1,46

0,40

12,74

 

- внутрішньоквартальних проїздів

тис. кв. м

 

1,25

2,10

 

5,00

0,03

0,50

 

0,35

2,30

11,53

2.2.

Прибрано доріг від піскозмету

км

173,3

115,0

101,2

133,7

286,3

100,1

132,3

116,0

141,1

149,3

1448,3

2.3.

Відремонтовано/очищено зливоприймачів та оглядових колодязів

од.

173

120

46

51

80

84

62

516

224

153

1509

од.

1264

2000

1719

1238

1850

949

852

716

892

1482

12962

2.4.

Тофарбовамо направляючих огорож/колесовідбійної стрічки

пог. м

9441

290

3916

4700

2500

10987

8420

2420

10666

8660

62000

пог. м

8999

9520

3859

2875

5000

7140

 

16900

6328

7930

68551

3.

Зовнішнє освітлення:

 

3.1.

Відновлено зовнішнє освітлення:

 

 

- входів у будинки (під'їзди)

од.

290

257

1592

543

300

678

1150

480

297

321

5908

 

- внутрішньоквартальних проїздів

пог. м

5400

 

600

1800

2500

 

2150

950

1000

5430

19830

 

- вулиць, площ, провулків тощо

пог. м

26100

 

320

5680

3500

 

2500

240

17800

28200

84340

4.

Озеленення:

 

4.1.

Посаджено дерев/кущів

од.

820

2440

2332

638

1000

1020

710

630

1262

1052

11904

од.

1029

1390

2925

1171

2500

5050

1500

1800

2994

3130

23489

4.2.

Знято сухостійних дерев

од.

177

334

146

893

250

156

230

350

624

638

3896

4.3.

Кроновано дерев

од.

435

336

538

496

450

59

270

640

640

1313

5177

4.4.

Очищено дерев від омели

од.

290

187

306

1140

250

181

340

250

418

511

3873

4.5.

Посаджено квітів

тис. од.

133

572

92

41

275

145

250

500

536

336

2880

4.6.

Відновлено газонів

га

31,20

66,50

25,00

20,52

9,00

26,84

11,50

10,65

32,35

22,80

258,36

5.

Санітарна очистка:

 

5.1.

Відремонтовано/пофарбовано контейнерів для ТПВ

од.

32

86

46

20

40

106

35

49

186

39

139

од.

63

315

372

329

150

351

140

71

269

58

2118

5.2.

Облаштовано нових контейнерних майданчиків П- і Г-подібними огорожами

од.

 

59

1

5

3

2

15

22

22

12

141

5.3.

Ліквідовано стихійних звалищ відходів

од.

31

11

17

7

20

 

25

47

16

 

174

6.

Житлове господарство:

 

6.1.

Відремонтовано фасадів

тис. кв. м

10,20

349,0

1,0

0,16

12,00

1,29

9,12

1,20

12,23

6,80

403,0

6.2.

Відремонтовано вхідних груп (піддашки, сходи, двері)

од.

89

32

3

175

35

50

412

200

232

48

1276

6.3.

Встановлено нових/відремонтовано дитячих майданчиків

од.

 

2

2

 

2

 

1

13

8

8

36

од.

64

174

379

173

55

49

123

106

125

78

1326

6.4.

Встановлено нових/відремонтовано спортивних майданчиків

од.

 

 

 

 

1

 

 

1

2

 

4

од.

5

16

16

25

30

9

4

5

28

7

145

6.5.

Відновлено тверде покриття прибудинкової території

кв. м

12814

1050

9341

1720

1000

185

15000

1702

635

2432

45879

7

Інші показники:

 

7.1.

Відновлено благоустрій територій після розриттів на інженерних мережах

од.

42

24

75

9

30

34

35

90

55

39

433

7.2.

Проведено санітарне очищення:

 

 

- кладовищ

од.

7

 

4

 

1

1

2

5

4

3

27

 

- братських могил

од.

5

 

2

 

 

 

4

5

3

1

20

 

- меморіальних комплексів

од.

3

5

5

 

1

 

8

1

11

3

37

7.3.

Очищено берегові смуги водойм

га

2,8

20,0

3,5

 

20,0

10,5

5,1

 

6,9

25,0

93,8

7.4.

Влаштовано екологічних зон

од.

 

 

2

 

10

 

4

35

4

 

55

7.5.

Відпрацьовано громадськістю

людино-днів

40702

40720

86841

1042

80000

4495

22000

44700

54925

22500

397925

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.03.2012 N 376

ПЛАНОВІ ПОКАЗНИКИ
головних управлінь, управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2012 році

N
п/п

Показники

Одиниці виміру

Головні управління

Об'єднання та підприємства

комунального господарства

освіти і науки

культури

охорони здоров'я

ритуальних послуг

КП "Київавтодор"

ПАТ "Київенерго"

ВАТ АК "Київводоканал"

ККО "Київзеленбуд"

КП "Київський метрополітен"

КП "Київпастранс"

КП "Плесо"

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв

Всього:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

1.

Витрачено коштів на благоустрій, у т. ч.

тис. грн.

2385,0

1875,0

61,9

1500,0

2496,9

24594,5

2297,1

520,0

28698,4

247,2

487,5

 

12651,0

77814,5

 

- бюджетних коштів

тис. грн.

150,0

1455,0

17,0

500,0

2247,3

23746,2

 

 

21497,4

 

 

290,7

12651,0

62554,6

 

- позабюджетних коштів

тис. грн.

2235,0

420,0

44,9

1000,0

249,6

848,3

2297,1

520,0

7201,0

247,2

487,5

 

 

15550,6

2.

Вулично-шляхове господарство:

 

2.1.

Відновлено тверде покриття:

 

 

- доріг

тис. кв. м

7,10

 

0,01

1,50

 

20,40

1,11

 

 

5,26

 

 

 

35,38

 

- тротуарів

тис. кв. м

8,00

 

0,03

1,30

 

1,60

1,18

0,40

 

1,52

0,08

 

 

14,11

 

- внутрішньоквартальних проїздів

тис. кв. м

3,20

 

 

0,20

 

0,20

15,98

0,40

 

 

0,10

 

 

20,08

2.2.

Прибрано доріг від піскозмету

км

2,31

 

12,60

30,00

 

1241,80

10,10

9,74

 

2,22

 

 

 

1308,77

2.3.

Відремонтовано/очищено зливоприймачів та оглядових колодязів

од.

120

75

24

230

6

376

112

115

 

26

17

 

1

1102

од.

183

120

16

180

48

8581

256

184

 

41

38

3

14

9664

2.4.

Пофарбовано направляючих огорож / колесовідбійної стрічки

пог. м

165

 

610

565

1420

54285

900

130

 

208

 

 

 

58283

пог. м

 

 

40

 

 

69679

 

 

 

260

 

 

 

69979

3.

Зовнішнє освітлення:

 

3.1.

Відновлено зовнішнє освітлення:

 

 

- входів у будинки (під'їзди)

од.

39

15

17

25

7

 

15

 

 

 

55

 

 

173

 

- внутрішньоквартальних проїздів

пог. м

365

 

 

200

 

131880

300

200

 

 

 

 

 

132945

 

- вулиць, площ, провулків тощо

пог. м

78

 

50

 

 

197820

 

 

 

 

 

 

 

197948

4.

Озеленення:

 

4.1.

Посаджено дерев/кущів

од.

192

2750

50

300

32

 

98

300

3970

12

7

 

100

7811

од.

320

3000

20

1000

 

 

125

1073

11550

9

14

 

150

17261

4.2.

Знято сухостійних дерев

од.

76

495

18

170

142

 

 

168

2232

3

2

9

48

3363

4.3.

Кроновано дерев

од.

67

875

47

450

49

 

224

278

2095

245

8

7

38

4383

4.4.

Очищено дерев від омели

од.

164

271

13

85

8

 

85

32

1763

5

6

5

41

2478

4.5.

Посаджено квітів

тис. од.

66,50

38,50

3,60

2,50

0,54

 

14,03

24,87

2445,0

5,70

0,32

 

3,50

2605,06

4.6.

Відновлено газонів

га

2,35

10,10

4,80

10,00

 

 

3,33

5,09

103,80

0,53

0,56

 

0,15

140,71

5.

Санітарна очистка:

 

5.1.

Відремонтовано/пофарбовано контейнерів для ТПВ

од.

86

193

23

30

107

 

25

11

154

7

15,00

5

12

668,00

од.

101

350

16

80

628

 

25

31

226

30

15,00

10

2

1514,00

5.2.

Облаштовано нових контейнерних майданчиків П- і Г-подібними огорожами

од.

4

 

2

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15,00

5.3.

Ліквідовано стихійних звалищ відходів

од.

13

9

3

20

 

 

18

 

70

1

 

5

8

147,00

6.

Житлове господарство:

 

6.1.

Відремонтовано фасадів

тис. кв. м

2,1

2,5

0,8

 

 

 

 

 

 

0,33

0,23

 

0,19

6,15

6.2.

Відремонтовано вхідних груп (піддашки, сходи, двері)

од.

11

7

33

 

 

 

9

2

 

 

3,00

 

7

72,00

6.3.

Встановлено нових / відремонтовано дитячих майданчиків

од.

 

4

1

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

6,00

од.

 

61

 

2

 

 

 

 

30

 

1,00

 

 

94,00

6.4.

Встановлено нових / відремонтовано спортивних майданчиків

од.

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,00

од.

1

24

2

1

 

 

1

 

6

 

1,00

 

 

36,00

6.5.

Відновлено тверде покриття прибудинкової території

кв. м

117

 

105

750

 

 

 

200

 

 

90,00

 

360

1622,00

7.

Інші показники:

 

7.1.

Відновлено благоустрій територій після розриттів на інженерних мережах

од.

2

7

4

 

 

111

697

54

29

 

 

 

 

904,00

7.2.

Проведено санітарне очищення:

 

 

- кладовищ

од.

 

 

3

 

29

 

 

 

 

 

 

 

 

32,00

 

- братських могил

од.

 

3

 

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

29,00

 

- меморіальних комплексів

од.

1

4

 

 

445

 

 

 

12

 

 

 

1

463,00

7.3.

Очищено берегові смуги водойм

га

3,6

 

 

 

 

 

1,72

 

55,8

 

 

280,87

4

345,59

7.4.

Влаштовано екологічних зон

од.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,00

7.5.

Відпрацьовано громадськістю

людино-днів

2538

142370

659

15000

446

 

3684

5339

19430

5230

1850

270

 

1968,16

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.03.2012 N 376

ПЛАН
заходів з організації та проведення в місті Києві Дня довкілля у 2012 році

N
п/п

Найменування заходів

Термін виконання

Відповідальні

1.

Формування плану проведення заходів до Дня довкілля в районах, на підприємствах, установах, організаціях міста

березень

Головне управління екології та охорони природних ресурсів;
районні в місті Києві державні адміністрації;
КО "Київзеленбуд";
КП "Плесо"

2.

Інформування громадськості міста, підприємств, установ всіх форм власності, громадських та політичних партій щодо проведення заходів до Дня довкілля

березень

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю;
Головне управління екології та охорони природних ресурсів

3.

Проведення інформаційно-просвітницької кампанії

березень - квітень

Головне управління освіти і науки;
Головне управління культури;
КП "Київський міський Будинок природи";
громадські екологічні організації міста

4.

Проведення заходів до Дня довкілля та Всесвітнього Дня Землі:
- виконання робіт по благоустрою та упорядкуванню зон комунальної забудови, прибудинкових територій лісопаркових зон, парків, скверів, водоймищ тощо,
- проведення масових заходів із залученням громадськості

квітень 21 квітня

Головне управління екології та охорони природних ресурсів;
Головне управління освіти і науки;
районні в місті Києві державні адміністрації;
структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації;
КО "Київзеленбуд";
КП "Плесо";
КП "Київський міський Будинок природи";
громадськість міста, підприємства, установи та організації всіх форм власності, вищі навчальні заклади

5.

Підведення підсумків проведення в місті Києві Дня Довкілля

квітень

Головне управління екології та охорони природних ресурсів - до 27 квітня;
районні в місті Києві державні адміністрації та структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації - до 23 квітня;
КО "Київзеленбуд" - до 23 квітня;
КП "Плесо"

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали