МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

від 24 травня 2011 року N 1740

Про проведення Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру "Мальовнича Україна"

Відповідно до Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009 - 2015", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 N 41, та з метою сприяння національно-культурному відродженню України, активізації виховної роботи серед молоді, розвитку і реалізації творчих здібностей молоді, популяризації української історії, архітектури та мистецтва, сприяння духовному та естетичному розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань і традицій через художню творчість наказую:

1. Затвердити Порядок проведення Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру "Мальовнича Україна" (далі - Порядок), що додається.

2. Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді (Хохич І. М.):

2.1. Довести цей Порядок до відома керівників структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

2.2. Забезпечити проведення зазначеного пленеру у терміни, передбачені даним Порядком.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра у зв'язках з
Верховною Радою України та
іншими органами державної влади,
голова комісії з проведення реорганізації

Ю. П. Сизенко

 

Додаток

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ
Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру "Мальовнича Україна"

Відповідно до Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009 - 2015", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 N 41, Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту (далі - Міністерство) проводиться Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер "Мальовнича Україна" (далі - пленер).

Мета пленеру

Пленер започатковано з метою сприяння національно-культурному відродженню України, активізації виховної роботи серед молоді, розвитку і реалізації творчих здібностей молоді, популяризації української історії, архітектури та мистецтва, сприяння духовному та естетичному розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань і традицій через художню творчість.

Організатори та учасники пленеру

Засновником та організатором пленеру є Міністерство.

До участі в організації пленеру залучаються: структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, державні підприємства, які підпорядковані Мінсім'ямолодьспорту, регіональні творчі спілки, всеукраїнські молодіжні громадські організації, які працюють з творчою молоддю.

У пленері можуть брати участь молоді художники віком до 28 років.

Умови проведення пленеру

Для участі у пленері молоді художники подають структурному підрозділу у справах сім'ї, молоді та спорту заявку (форма додається), довідку про творчі досягнення (оформляється у довільній формі і подається на паперовому та електронному носіях), дві художні роботи для проведення конкурсного відбору для участі у пленері.

Одна творча робота від кожного учасника пленеру, подана до конкурсу, авторам не повертається (в тому числі роботи, які перемогли).

Приймаються естетично оформлені художні роботи (графіка, акварель у рамі зі склом), з підписом (назва роботи, прізвище, ім'я та по батькові автора, регіон за місцем проживання, рік написання).

До конкурсу допускаються роботи всіх жанрів образотворчого мистецтва, написані протягом останніх двох років.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, розпусту, містять політичну рекламу.

Подання творів на конкурс є свідченням згоди автора з усіма умовами цього Порядку.

Вимоги проведення пленеру

Пленер проводиться у серпні (вересні) 2011 року. Вибір місця проведення здійснюється Міністерством.

Список учасників формується з числа молодих художників з регіонів України за пропозиціями структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Тривалість етапу пленеру становить 5 днів і визначається організаторами відповідно до специфіки творчого процесу, категорій учасників, завдань тощо.

Під час проведення всеукраїнського етапу пленеру організовуються творчі майстерні за жанрами образотворчого мистецтва, зустрічі з відомими художниками, обмін досвідом роботи, загальне підбиття підсумків пленеру за участю представників Міністерства, творчих спілок, засобів масової інформації.

За підсумками пленеру організовуються виставка творів його учасників, видання художнього буклету та інше. Установа, яка відповідає за проведення вказаного пленеру, зобов'язана передати по акту прийому-передачі до Міністерства кращі художні роботи в установленому порядку.

Фінансове забезпечення проведення пленеру (крім проїзду учасників заходу) бере на себе Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.

 

Додаток
до Порядку проведення Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру "Мальовнича Україна"

ЗАЯВКА
на участь у Всеукраїнському молодіжному мистецькому пленері "Мальовнича Україна"

(подається структурному підрозділу у справах сім'ї, молоді та спорту)

Прізвище, ім'я, по батькові:
__________
__________
__________
__________

Дата народження: _____

Місце роботи (посада), навчання (факультет, курс):
__________
__________
__________

Адреса (індекс) ______
________
________

Контактні телефони (домашній, мобільний) __________

Підпис __

"___"


 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали