ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2012 р. N 582

Київ

Про проведення Всеукраїнської спортивної акції "Олімпійський день - 2012"

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурного-просвітницького, спортивного видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, з метою розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Національного олімпійського комітету України щодо проведення в місті Києві 21 квітня 2012 року з 9.00 години до 22.00 години на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик Всеукраїнської спортивної акції "Олімпійський день - 2012" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяли на себе Національний олімпійський комітет України та Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України.

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям сприяти залученню всіх бажаючих громадян до участі в Заході.

5. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Заходу з перекриттям руху транспорту на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до Бессарабської площі) 21 квітня 2012 року з 9.00 години до 22.00 години.

6. Національному олімпійському комітету України забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу, встановлення сцени та спеціальних конструкцій на Майдані Незалежності з 10.00 години 20 квітня 2012 року до 22.00 години 21 квітня 2012 року.

7. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування двох машин медичної допомоги під час проведення Заходу.

8. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали