МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 23

Про проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства оборони України від 16.12.2011 N 1443/779 "Про затвердження Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру "Зірниця" (Положення N 1443/779), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2011 р. за N 1567/20305, та з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, виховання громадянських якостей в учнів (вихованців) системи загальної середньої освіти наказую:

1. Упровадити в регіонах з 2012 року Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру "Зірниця" (далі - Всеукраїнська гра).

2. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій здійснити організаційні заходи щодо проведення I та II етапів Всеукраїнської гри відповідно до Положення про Всеукраїнську гру та забезпечити участь переможців у III етапі Всеукраїнської гри.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) провести 9 - 10 лютого 2012 року міжвідомчий методичний семінар "Стан патріотичного виховання учнівської молоді та впровадження Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали