ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.02.2011 р. N 82

Про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення і заходи щодо підготовки та участі у відповідній Всеукраїнській спартакіаді у 2011 році

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 14 червня 2011 року N 379) (Розпорядження N 379)

З метою сприяння зміцненню здоров'я працівників органів державної влади, місцевого самоврядування засобами фізичної культури та спорту, організації їх активного відпочинку та змістовного дозвілля, пропаганди здорового способу життя, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Положення про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення, що додається.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення у складі згідно з додатком.

3. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення взяти під особистий контроль і персональну відповідальність підготовку та порядок формування складів районних збірних команд для участі в обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців.

4. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації:

4.1. До 5 серпня 2011 року підготувати та забезпечити направлення до Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" попередньої заявки на участь збірної команди обласної державної адміністрації у III (фінальному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців (далі - Всеукраїнська спартакіада).

4.2. До 10 серпня 2011 року забезпечити підготовку та направлення до управління державної служби Головного управління державної служби України в області поіменної заявки на участь збірної команди обласної державної адміністрації у Всеукраїнській спартакіаді, акредитаційних карток та довідок з місця роботи кожного заявленого учасника із зазначенням періодів роботи.

4.3. Забезпечити підготовку технічних заявок по кожному виду спорту збірної команди обласної державної адміністрації на участь у Всеукраїнській спартакіаді для подання до мандатної комісії у день приїзду.

5. Управлінню державної служби Головного управління державної служби України в області:

5.1. Перевірити належність поданих у поіменній заявці учасників команди до державних службовців, відповідність документів вимогам, визначеним у Положенні щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженому наказом Головного управління державної служби України та Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 вересня 2007 року N 258/3470 (зі змінами та доповненнями) і зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 2007 року за N 1160/14427.

5.2. До 30 серпня 2011 року забезпечити направлення до Головного управління державної служби України поіменної заявки на участь збірної команди обласної державної адміністрації у Всеукраїнській спартакіаді, акредитаційних карток та довідок з місця роботи кожного заявленого учасника із зазначенням періодів роботи.

6. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій, працівники яких рекомендуються до складу збірної команди Херсонської області для участі у Всеукраїнській спартакіаді, в обов'язковому порядку забезпечувати відрядження таких осіб відповідно до клопотання обласної державної адміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
21.02.2011 N 82

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення

1. Мета та завдання

X обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення (далі - Спартакіада) проводиться з метою сприяння зміцненню здоров'я державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Основними завданнями Спартакіади є залучення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом; організація їх активного відпочинку; розвиток найбільш популярних видів спорту; пропаганда здорового способу життя.

2. Термін і місце проведення

Спартакіада проводиться в два етапи:

- перший етап - районні та міські спартакіади;

- другий етап - обласні змагання.

Перший етап змагань Спартакіади проводиться у березні - травні 2011 року.

Другий етап - 27 - 29 травня 2011 року на базі дитячого оздоровчого табору "Прибережний" у смт Лазурне Скадовського району.

3. Керівництво проведенням змагань

3.1. Загальне керівництво з підготовки і проведення змагань здійснюють:

- на першому етапі - організаційні комітети під керівництвом районних державних адміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення;

- на другому етапі - організаційний комітет під керівництвом обласної державної адміністрації.

3.2. Проведення змагань здійснюють:

- на першому етапі - структурні підрозділи з фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення спільно з районними (міськими) комітетами профспілок працівників державних установ та міськими організаціями фізкультурно-спортивного товариства "Спартак";

- на другому етапі - управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації разом з управлінням державної служби Головного управління державної служби України в області, обласною організацією профспілок працівників державних установ, Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

4. Учасники Спартакіади та умови її проведення

4.1. Змагання другого етапу Спартакіади проводяться з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шашки, шахи, більярд - у відповідності з діючими правилами змагань.

У змаганнях беруть участь державні службовці місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, посадові особи місцевого самоврядування.

4.2. Змагання першого етапу проходять згідно з положеннями, затвердженими відповідними місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

4.3. До змагань другого етапу Спартакіади допускаються команди, сформовані з державних службовців апаратів, управлінь, відділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, посадових осіб міськвиконкомів, виконкомів сільських і селищних рад, які не менше трьох місяців працюють на посаді та за станом здоров'я допущені до змагань за висновками лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання.

Усі учасники повинні мати єдину спортивну форму, необхідний інвентар та обладнання.

Рекомендований склад команди - 22 особи та 1 представник. Кожному учаснику дозволяється брати участь не більше ніж у двох видах спорту.

4.4. Персональну відповідальність за стан здоров'я учасників під час змагань, крім випадків травмування під час змагань, несуть лікарі за місцем проживання учасників, які надали їм відповідний дозвіл.

У разі нещасних випадків, травмування учасника змагання дозволяється його заміна у всіх видах спорту іншим учасником із складу команди.

5. Програма змагань з видів спорту

Міні-футбол

Змагання командні. Склад команди - 7 осіб (чоловіки, у полі 5 гравців, у тому числі воротар). Час гри - два тайми по 10 хвилин без перерви.

Система проведення змагань визначається суддівською колегією після одержання попередніх заявок.

Волейбол

Змагання командні. Склад команди - 8 осіб, у тому числі не менше двох жінок. Зустрічі проводяться з трьох партій у відповідності із сучасними правилами змагань. Система проведення змагань визначається суддівською колегією після одержання попередніх заявок.

Теніс настільний

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією після одержання попередніх заявок. Особисті змагання проводяться серед жінок та чоловіків окремо.

Шахи

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією після одержання попередніх заявок.

Шашки

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників.

Більярд

Змагання особисті. Склад - 1 особа незалежно від статі. Система проведення змагань визначається суддівською колегією після одержання попередніх заявок.

6. Порядок і терміни подання заявок

6.1. Для участі у всіх етапах Спартакіади подаються такі заявки:

6.1.1. Попередня заявка на участь у першому етапі Спартакіади з вказаною кількістю учасників та видів спорту за підписом керівника структурного підрозділу районної державної адміністрації, міськвиконкому міста обласного значення, територіального органу міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади надається до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, міськвиконкому міста обласного значення або до міської ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

Попередня заявка на участь у другому етапі Спартакіади складається за підписом голови районної державної адміністрації, міського голови міста обласного значення, керівника територіального органу міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади (додаток 1) і до 15 травня 2011 року подається до обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" (вул. Петренка, 5, м. Херсон; тел. 8 (0552) 45-44-84).

6.1.2. Поіменна заявка (додаток 2), підписана на першому етапі керівником структурного підрозділу районної державної адміністрації, міськвиконкому, територіального органу міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади, на другому етапі - головою районної державної адміністрації, міським головою міста обласного значення, керівником територіального органу міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади, подається представником команди в день приїзду.

6.2. Технічна заявка (додаток 3) на кожний вид спорту подається представником команди в день приїзду.

6.3. Представник команди подає до мандатної комісії, крім поіменної та технічної заявок, такі документи на кожного учасника: паспорт, посвідчення з місця роботи.

6.4. Мандатна комісія не приймає поіменні заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені, та без технічних заявок на види спорту.

6.5. Відповідальність за належність учасників команди до державних службовців або посадових осіб місцевого самоврядування покладається на керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

7. Фінансове забезпечення змагань

Усі витрати на підготовку та проведення змагань першого й другого етапів Спартакіади здійснюються за рахунок коштів організацій, відповідальних за проведення змагань (пункт 3.2 даного Положення), та позабюджетних коштів.

За рахунок організацій, що відряджають державних службовців для участі в Спартакіаді, оплачується проїзд команд в обидва кінці, добові в дорозі, проживання і харчування під час змагань.

8. Визначення переможців і нагородження

8.1. Переможці першого етапу Спартакіади визначаються відповідно до положень, затверджених районними державними адміністраціями, міськвиконкомами міст обласного значення.

8.2. Переможці другого етапу Спартакіади визначаються в особистій першості (у тенісі настільному, шахах, шашках, більярді), командній першості (у всіх видах спорту, крім більярду) та у загальнокомандній першості серед збірних команд державних службовців районів і міст області, обласної державної адміністрації, а також окремо сформованих команд територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Особиста першість у кожному виді спорту визначається згідно з діючими правилами з видів спорту. У кожному виді спорту учаснику за зайняте місце нараховуються очки відповідно до таблиці нарахування очок (додаток 4).

Командна першість у видах спорту визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команди у видах спорту.

Загальнокомандне місце у Спартакіаді серед збірних команд визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команд у командній першості та особистій першості у більярді.

При однаковій кількості очок у двох або більше команд у загальнокомандному заліку перевага надається командам, які мають більше I, II, III місць у командному заліку, при рівності й цього показника - командам, які мають більше I, II, III та інших особистих місць з видів спорту.

8.3. Команди, які посіли I, II, III місця у командному та загальнокомандному заліку, нагороджуються дипломами та кубками.

Учасники, які посіли I, II, III місця в особистій першості в кожному з видів спорту, нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.

9. Оскарження результатів змагань

Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди після закінчення гри усним попередженням судді, який обслуговував гру, та не пізніше ніж за 30 хвилин після закінчення змагання в письмовій формі до суддівської колегії змагань з цього виду спорту.

Оскарження негайно розглядається головним суддею змагань.

10. Дисциплінарні санкції

10.1. Офіційні керівники команд несуть повну відповідальність за безпеку та поведінку учасників та інших офіційних осіб з моменту від'їзду на змагання і до закінчення змагань, а також за достовірність заявок.

10.2. Офіційні представники команд, учасники можуть бути притягнуті до відповідальності за будь-які випадки недисциплінованої, неетичної або аморальної поведінки команд та окремих учасників або представників, порушення (невиконання) вимог цього Положення.

10.3. Питання, не врегульовані цим Положенням і правилами змагань, вирішує головна суддівська колегія, яка залежно від обставин і ступеня порушення приймає рішення про застосування дисциплінарних санкцій.

10.4. Дисциплінарні санкції застосовуються за:

- невідповідність учасника (учасників) команд вимогам цього Положення ("підставки") - негайне відсторонення цього учасника (учасників) від змагань і анулювання його (їх) результатів в особистій першості, а його команди в командній першості;

- неетичну, некоректну, аморальну або провокаційну поведінку (нецензурні висловлювання або жести на адресу суддів, суперників, провокація або ініціювання бійки та участь у ній) - санкції такі ж, як і за "підставки".

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 1
до Положення про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення

ПОПЕРЕДНЯ ЗАЯВКА
на участь у спартакіаді серед збірних команд державних службовців

_________
(назва збірної команди)

N
з/п

Вид спорту

Кількість учасників

Кількість тренерів, представників

Усього

У тому числі чоловіків

У тому числі жінок

1.

Міні-футбол

 

 

 

 

2.

Теніс настільний

 

 

 

 

3.

Волейбол

 

 

 

 

4.

Шахи

 

 

 

 

5.

Шашки

 

 

 

 

6.

Більярд

 

 

 

 

Керівник _______
                                               (підпис, прізвище, ініціали)

М. П.

 

Додаток 2
до Положення про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення

  
_____
(бланк організації)

ПОІМЕННА ЗАЯВКА

назва збірної команди ____

N
з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата народження

Вид спорту

Посада

N і дата наказу про призначення

Рекомендації лікаря

1.

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

9. і т. д.

 

 

 

 

 

 

До участі у змаганнях допущено ___ осіб

 

Голова райдержадміністрації
(заступник), міський голова,
керівник територіального органу
міністерства та іншого центрального
органу виконавчої влади
М. П.

 
 
 
 
___________

Керівник апарату
райдержадміністрації (міськвиконкому)

 
___________

Представник команди

___________

Лікар
М. П.

___________

 

Додаток 3
до Положення про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення

ТЕХНІЧНА ЗАЯВКА

команди __________

Тренер команди ___

N
з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Вид спорту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представник команди

_

 

Додаток 4
до Положення про проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення

ТАБЛИЦЯ НАРАХУВАННЯ ОЧОК

Міні-футбол, волейбол

Теніс настільний, шахи, шашки, більярд

Місце

Очки

Місце

Очки

1

150

1

30

2

140

2

28

3

130

3

26

4

120

4

24

5

115

5

23

6

110

6

22

7

105

7

21

8

100

8

20

9

95

9

19

10

90

10

18

11

85

11

17

12

80

12

16

13

75

13

15

14

70

14

14

15

65

15

13

16

60

16

12

17

55

17

11

18

50

18

10

19

45

19

9

20

40

20

8

21

35

21

7

22

30

22

6

23

25

23

5

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
21.02.2011 N 82

СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та проведення X обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення

Білий
Вячеслав Семенович

- перший заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату, голова оргкомітету

Яценко
Андрій Анатолійович

- заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету

Рибак
Микола Миколайович

- головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, секретар оргкомітету

 

Члени оргкомітету:

Гудим
Ірина Вікторівна

- в. о. начальника управління державної служби Головного управління державної служби України в області

Кравець
Олег Миколайович

- начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації

Лясковська
Валентина Олександрівна

- голова обласної організації профспілок працівників державних установ

Маломуж
Олександр Іванович

- голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали