ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2012 р. N 528

Київ

Про проведення загальноміської весняної толоки з озеленення та благоустрою

Відповідно до статті 2 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення проведення весняних робіт із благоустрою та озеленення територій, поліпшення санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, розширення площ зелених насаджень у місті Києві, підвищення рівня екологічної культури, залучення громадськості, підготовки об'єктів міської інфраструктури до святкування Великодня, Дня Перемоги і Дня Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 12 квітня 2012 року в місті Києві загальноміську весняну толоку з озеленення та благоустрою.

2. Утворити Організаційний комітет з проведення загальноміської весняної толоки з озеленення та благоустрою та затвердити його склад, що додається.

3. Взяти до уваги, що загальноміська весняна толока з озеленення та благоустрою (далі - весняна толока) розпочинається 12 квітня 2012 року о 14 годині.

У зв'язку з цим:

структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, підприємствам, установам, організаціям комунальної форми власності забезпечити обов'язкову участь працівників у весняній толоці;

рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності всебічно сприяти своєчасному направленню працівників для участі в весняній толоці.

4. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям під час проведення весняної толоки:

4.1. Забезпечити активну участь громадськості, в тому числі учнівської та студентської молоді, в організації та проведенні заходів із благоустрою та озеленення міста.

4.2. Забезпечити приведення у належний естетичний та санітарний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об'єктів масового перебування та відпочинку населення, облаштування нових дитячих та спортивних майданчиків, створення місць вигулу домашніх тварин; упорядкування зелених зон, парків, скверів, висаджування саджанців дерев та кущів.

4.3. Сприяти підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності в організації та виконанні заходів весняної толоки.

5. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", Комунальній корпорації "Київавтодор" спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями забезпечити:

належним інвентарем усіх учасників заходів із благоустрою та озеленення міста;

посадковим матеріалом для озеленення парків, скверів, висаджування саджанців дерев та кущів;

збір та вивезення побутових відходів.

6. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Головним управлінням житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити прийом побутових відходів на полігон ТПВ N 5.

7. Головам районних в місті Києві державним адміністраціям:

6.1. Забезпечити широке інформування мешканців столиці в кожному районі, зокрема на дошках для оголошень біля кожного житлового і нежитлового будинку про проведення 12 квітня 2012 року загальноміської весняної толоки з озеленення та благоустрою.

6.2. Відзначити громадян - найбільш активних учасників весняної толоки.

6.3. Поінформувати до 30 квітня 2012 року виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) про результати виконання цього розпорядження.

7. Управлінню преси та інформації забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голів районних в місті Києві державних адміністрації.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.04.2012 N 528

Склад
Організаційного комітету з проведення загальноміської весняної толоки з озеленення та благоустрою

Мазурчак
Олександр Володимирович

- перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комітету

Садовой
Сергій Миколайович

- начальник Головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комітету

Глінський
Георгій Ярополкович

- генеральний директор Комунальної корпорації "Київавтодор"

Жук
Павло Федорович

- заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Кравченко
Сергій Олексійович

- перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Крохмалюк
Віктор Васильович

- заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Лапань
Андрій Григорович

- перший заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Назаренко
Микола Олексійович

- генеральний директор Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

Новицький
Дмитро Юрійович

- начальник Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Малихін
Олександр Володимирович

- заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Мещеряков
Олександр Миколайович

- заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Москалевський
Станіслав Володимирович

- заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Павлик
Ігор Климович

- перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Пінчук
Василь Іванович

- перший заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Сандрацький
Валерій Григорович

- заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Стороженко
Володимир Сергійович

- начальник Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали