Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про проведення заходів, присвячених відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2018 р. N 1224

Київ

Про проведення заходів, присвячених відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 08 серпня 2017 року N 214/2017 "Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України" (Указ N 214/2017), рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", враховуючи звернення Української Православної Церкви Київського Патріархату від 13 травня 2018 року N 169, Канцелярії Київської митрополії Української Православної Церкви від 15 травня 2018 року N 0769 та Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви від 07 червня 2018 року N 92, з метою популяризації кращих традицій, звичаїв та обрядів українського народу:

1. Взяти до уваги звернення:

1.1. Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви (далі - організатор) щодо проведення 24 липня 2018 року Божественної Літургії у підніжжя Андріївської Церкви, хресної ходи за маршрутом: Андріївський узвіз, 23 - вул. Десятинна - Михайлівська площа - вул. Трьохсвятительська - Володимирська гірка, молебнів біля пам'ятника княгині Ользі, святому апостолу Андрію Первозванному та просвітителям Кирилу і Мефодію та на Володимирській гірці (з 09.00 до 13.30).

1.2. Канцелярії Київської митрополії Української Православної Церкви (далі - організатор) щодо проведення 27 липня 2018 року урочистого молебню на Володимирській гірці та хресної ходи за маршрутом: Володимирська гірка - вул. Трьохсвятительська - Європейська площа - вул. Михайла Грушевського - вул. Івана Мазепи - вул. Лаврська (з 11.00 до 16.30).

1.3. Взяти до уваги звернення Української Православної Церкви Київського Патріархату (далі - організатор) щодо проведення 28 липня 2018 року хресної ходи за маршрутом: бульвар Тараса Шевченка, 20 - вул. Володимирська - вул. Трьохсвятительська - Володимирська гірка та урочистого молебню на Володимирській гірці (з 12.00 до 13.30).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, несуть їх організатори.

3. Просити Головне управління Національної поліції України в м. Києві та Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

3.1. Охорону громадського порядку під час проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

3.2. Недопущення порушень правил зупинки, стоянки в місцях проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

3.3. Обмежити рух усіх видів транспортних засобів:

3.3.1. 24 липня 2018 року з 12.00 до 13.00 на Андріївському узвозі (від будинку N 23 до вул. Володимирської), вул. Десятинній (від вул. Володимирської до пл. Михайлівської), пл. Михайлівській, вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до вул. Костьольної).

3.3.2. 27 липня 2018 року з 11.00 до 16.30 на вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до пл. Європейської), вул. Хрещатик (від вул. Михайлівської до пл. Європейської), Володимирському узвозі (від пл. Поштової до пл. Європейської), Парковій дорозі (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (від вул. Шовковичної до пл. Європейської).

3.3.3. 28 липня 2018 року з 12.00 до 13.30 на бульварі Тараса Шевченка (від будинку N 20 до будинку N 14), вул. Володимирській (від будинку N 56 до пл. Софійської), Володимирському проїзді (від пл. Софійської до пл. Михайлівської).

4. Комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху" забезпечити розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схем організації дорожнього руху на період проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить через місця проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, та забезпечити інформування населення про зміни, що стосуються організації дорожнього руху та надання транспортних послуг.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, за зверненнями організаторів.

7. Організаторам заходів, передбачених цим розпорядженням, дотримуватися Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

8. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити благоустрій території Володимирської гірки.

9. Просити Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал" необхідну кількість автоцистерн з питною водою у місцях проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

10. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

11. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, Подільській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити постійний контроль за своєчасним вивезенням вмісту контейнерів та урн для сміття у місцях проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

12. Спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводофонд" забезпечити встановлення необхідної кількості біотуалетів, в тому числі для людей з обмеженими можливостями, у місцях проведення заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

13. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці (анонс) про заходи та забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у комунальних та інших засобах масової комунікації.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали