ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.03.2012 р. N 512

Київ

Про проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та по вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)"

Відповідно до Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись рішенням Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722 "Про Угоду з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2010 - 2012 року з футболу", з метою виконання заходу "Облаштування фан-зони на Майдані Незалежності в м. Києві", враховуючи Державну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 р. N 357 (Постанова N 357), та Міську цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затверджену рішенням Київської міської ради від 15.07.2010 N 1273/4711:

1. Провести щоденно з 12.00 год. по 01.00 год. наступного дня у період з 7 червня по 2 липня 2012 року захід "Офіційна фан-зона турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та по вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)" (далі - "Захід").

2. Взяти до відома, що організатором (генеральним оператором) Заходу виступає ТОВ "Холідей-Сервіс" як переможець загальноміського конкурсу.

3. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. забезпечити координацію питань, пов'язаних з підготовкою та проведенням Заходу;

3.2. виступити замовником робіт та послуг, у тому числі проектних, необхідних для підготовки та проведення Заходу.

4. Для проведення Заходу ТОВ "Холідей-Сервіс":

4.1. проводити діяльність відповідно до договору про співробітництво між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та ТОВ "Холідей-Сервіс" від 8 грудня 2011 року;

4.2. розпочати з 13 травня 2012 року підготовчі роботи в місці проведення Заходу, необхідні для встановлення тимчасових споруд, малих архітектурних форм, об'єктів переносної торгівлі, літніх майданчиків закладів громадського харчування та інших елементів інфраструктури, виконання яких не буде заважати проведенню міських масових заходів, а з 28 травня по 7 липня 2012 року встановити в місці проведення Заходу тимчасові споруди, малі архітектурні форми, об'єкти переносної торгівлі, літні майданчики закладів громадського харчування та інші елементи інфраструктури відповідно до проектних рішень, розроблених на замовлення Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

4.3. організувати в місці проведення Заходу фестивалі, концерти, виставки та інші розважальні програми.

5. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Голосіївською, Печерською та Шевченківською районними в місті Києві державними адміністраціями заборонити видачу будь-яких дозвільних документів на встановлення тимчасових споруд, малих архітектурних форм, об'єктів виносної торгівлі та літніх майданчиків закладів громадського харчування у період з 28 травня по 7 липня 2012 року на Майдані Незалежності, вул. Хрещатик та вул. Червоноармійській (від площі Бессарабської до вул. Димитрова).

6. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 1 травня 2012 року відкликати раніше видані тимчасові ордери та дозволи на розміщення тимчасових споруд, об'єктів виносної торгівлі, літні майданчики закладів громадського харчування на Майдані Незалежності, вул. Хрещатик та вул. Червоноармійській (від площі Бессарабської до вул. Димитрова), термін яких не сплине до 10 травня 2012 року, окрім громадських вбиралень, встановлених у м. Києві відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 року N 357 (Постанова N 357).

7. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством "Київблагоустрій" забезпечити демонтаж тимчасових споруд, об'єктів виносної торгівлі, літніх майданчиків закладів громадського харчування, розміщених на Майдані Незалежності, вул. Хрещатик та вул. Червоноармійській (від площі Бессарабської до вул. Димитрова) до 28 травня 2012 року, окрім громадських вбиралень, встановлених у м. Києві відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 року N 357 (Постанова N 357).

8. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям не планувати проведення загальноміських заходів у період з 28 травня по 7 липня 2012 року на Майдані Незалежності та по вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до Бессарабської площі).

9. Головному управлінню з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Голосіївською, Печерською та Шевченківською районними в місті Києві державними адміністраціями забезпечити доведення до власників закладів громадського харчування міста Києва положень розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 квітня 2008 року N 579 "Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування" та забезпечити контроль за його виконанням.

10. ПАТ "Київенерго" та ПАТ "АК "Київводоканал" підготувати та надати Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) технічні умови на підключення до мереж електро-, водопостачання та водовідведення тимчасових споруд у місці проведення Заходу.

11. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити підготовку 300 волонтерів для роботи під час проведення Заходу.

12. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

12.1. чергування машин швидкої медичної допомоги під час проведення Заходу;

12.2. спільно з ТОВ "Холідей-Сервіс" створення умов для надання медичної допомоги в місці проведення Заходу.

13. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) залучити Комунальну аварійно-рятувальну службу "Київська служба порятунку" до забезпечення заходів безпеки під час проведення Заходу.

14. Просити Головне управління МНС в м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальних сил та спеціальних підрозділів і служб під час проведення Заходу.

15. З метою належної підготовки та проведення Заходу просити ГУ МВС України в м. Києві забезпечити:

15.1. з 00.00 год. 28 травня до 01.00 год. 7 липня 2012 року перекриття руху транспорту на вул. Хрещатик від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького, окрім спеціального та акредитованого транспорту;

15.2. у разі необхідності, у взаємодії з комунальним підприємством "Київський метрополітен", обмеження входів/виходів на станціях метрополітену "Хрещатик", "Театральна", або їх закриття;

15.3. охорону громадського порядку під час проведення Заходу.

16. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з:

16.1. комунальним підприємством "Київдорсервіс" з 28 травня до 7 липня 2012 року внести відповідні зміни в організацію дорожнього руху навколо місця проведення Заходу та забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків і засобів регулювання та обмеження руху транспорту;

16.2. комунальним підприємством "Київський метрополітен" забезпечити з 00.00 год. 7 червня до 06.00 год. 2 липня 2012 року закриття виходу та входу зі станції метрополітену "Майдан Незалежності";

16.3. комунальною корпорацією "Київавтодор":

16.3.1 забезпечити з 28 травня по 7 липня 2012 року перекриття виходів з підземних пішохідних переходів на вул. Хрещатик, які виходять на територію проведення Заходу;

16.3.2 забезпечити з 28 травня по 6 червня 2012 року та з 6.00 год. 2 липня по 7 липня 2012 року перекриття виходів з підземних пішохідних переходів на Майдані Незалежності, які виходять на територію проведення Заходу;

16.3.3 забезпечити з 00.00 год. 7 червня до 6.00 2 липня 2012 року закриття всіх виходів з підземного пішохідного переходу на Майдані Незалежності, крім виходів на перехресті вулиць Хрещатику, Михайлівської та Інститутської, та відгородження основної частини переходу від цих виходів;

16.4. комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" не здійснювати паркування транспортних засобів на відрізку вул. Б. Хмельницького (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик) з 25 травня по 7 липня 2012 року, вул. Прорізної (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик) з 25 травня по 7 липня 2012 року, вул. Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик) з 28 травня до 7 липня 2012 року та закрити чохлами дорожні знаки, що позначають зони паркування на вул. Б. Хмельницького (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик) з 25 травня до 7 липня 2012 року, на вул. Прорізній (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик) з 25 травня до 7 липня 2012 року;

16.5. комунальним підприємством "Київпастранс" та Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасово з 28 травня до 7 липня 2012 року внести зміни у траси руху автобусних маршрутів загального користування, шлях слідування яких пролягає по вул. Хрещатик та вул. Б. Хмельницького;

16.6. комунальним підприємством "Київський метрополітен", комунальним підприємством "Київпастранс" та Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування пасажирів громадського транспорту загального користування про режим роботи та заходи в Офіційній фан-зоні турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького) з 10 травня до 7 липня 2012 року.

17. Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальним підприємствам "Київреклама", "Київський метрополітен", "Київпастранс" та комунальній корпорації "Київавтодор", в межах наданих повноважень, забезпечити у місці проведення Заходу та прилеглої до нього території (на відстані 50 м):

17.1. демонтаж рекламних засобів, перелік яких наведено у додатку 1 до цього розпорядження, які заважають ТОВ "Холідей Сервіс" забезпечити виконання положень пункту 4 цього розпорядження;

17.2. дотримання принципу "чистого місця" шляхом звільнення території від реклами / фірмової символіки третіх осіб, передбаченого Угодою з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2010 - 2012 року з футболу, затвердженою рішенням Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722, що розміщена на спеціальних тимчасових та стаціонарних конструкціях, окрім реклами Офіційних спонсорів УЄФА та Партнерів Приймаючого міста Києва, перелік яких наведено у додатку 2 до цього розпорядження;

17.3. вимкнення телевізійних екранів або розміщення на них сюжету з логотипом Приймаючого міста/реклами Офіційних спонсорів УЄФА та Партнерів Приймаючого міста Києва, згідно з додатком 3 до цього розпорядження;

17.4. демонтаж, накриття та/або вимкнення освітлення рекламних засобів та інформаційних вивісок, що містять інформацію/фірмову символіку третіх осіб, що передбачено Угодою з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2010 - 2012 року з футболу, затвердженою рішенням Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722, згідно з додатком 4 до цього розпорядження.

18. Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальним підприємствам "Київреклама", "Київський метрополітен", "Київпастранс", комунальній корпорації "Київавтодор", в межах наданих повноважень, забезпечити демонтаж рекламних засобів та інформаційних вивісок у визначеному законодавством порядку у разі відмови власників цих конструкцій виконати пункт 17 цього розпорядження.

19. Головному управлінню з питань підготовки та проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити та затвердити макет єдиного художньо-колористичного дизайну накриття рекламних засобів та інформаційних вивісок, відповідно до підпункту 17.4 пункту 17 цього розпорядження.

20. Комунальному підприємству "Київпастранс", комунальній корпорації "Київавтодор", комунальному підприємству "Київміськсвітло" забезпечити звільнення місця проведення Заходу від зупинкових комплексів, обмежуючої пішохідної огорожі та ілюмінаційних конструкцій, розміщених вздовж Майдану Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького), до 28 травня 2012 року.

21. ТОВ "Холідей-Сервіс" забезпечити дотримання Правил благоустрою м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки, проведення Заходу.

22. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації") забезпечити виконання рішення Київської міської ради від 23.12.2010 N 413/5225 "Про деякі питання упорядкування в місті Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

23. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити координацію проведення інших масових заходів у м. Києві під час проведення Заходу.

24. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ГУ МВС України в м. Києві, Головному управлінню МНС в м. Києві, Головному управлінню Держтехногенбезпеки у м. Києві спільно забезпечити реалізацію положень Концепції забезпечення безпеки та правопорядку на території Офіційної фан-зони турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві.

25. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

26. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали