ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про взаємну охорону секретної інформації

Верховна Рада України постановляє:

Угоду (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про взаємну охорону секретної інформації (), підписану 2 грудня 2010 року у м. Києві, яка набирає чинності з дня одержання письмового повідомлення Сторін щодо підтвердження виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності, ратифікувати (додається).

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 лютого 2012 року
N 4424-VI

 

 

УГОДА
(у формі обміну нотами)
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про взаємну охорону секретної інформації

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

N 72/22-612/1-3783

Міністерство Закордонних Справ України засвідчує свою повагу Міністерству Закордонних Справ Естонської Республіки та має честь підтвердити отримання Ноти від 7 грудня 2009 року такого змісту:

"Міністерство Закордонних Справ Естонської Республіки засвідчує свою повагу Міністерству Закордонних Справ України та, посилаючись на пункт 3 Статті 13 Угоди між Урядом Естонської Республіки та Кабінетом Міністрів України про взаємну охорону секретної інформації, підписаної у Києві 10 травня 2004 року, має честь запропонувати від імені Уряду Естонської Республіки внести такі зміни до Статті 3 зазначеної Угоди.

1. Змінити назву Компетентного органу в Естонії на "Департамент національного органу безпеки, Міністерство оборони";

2. Додати новий пункт 2 такого змісту: "2. Сторони інформують одна одну дипломатичними каналами про будь-яку наступну зміну їхніх Компетентних органів."

Міністерство Закордонних Справ Естонської Республіки пропонує, щоб, у разі прийнятності зазначених змін для Кабінету Міністрів України, ця Нота та Нота - відповідь на неї становили Угоду про внесення змін до Угоди між Урядом Естонської Республіки та Кабінетом Міністрів України про взаємну охорону секретної інформації, підписаної у Києві 10 травня 2004 року, яка набуде чинності, починаючи з дати отримання останнього письмового повідомлення Сторін щодо підтвердження виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності цією Угодою.

Міністерство Закордонних Справ Естонської Республіки користується нагодою, щоб поновити Міністерству Закордонних Справ України запевнення у своїй високій повазі."

 

Міністерство Закордонних
Справ Естонської Республіки
м. Таллінн
 

 

 

Міністерство Закордонних Справ України від імені Кабінету Міністрів України підтверджує, що викладені вище зміни є прийнятними та Нота Міністерства Закордонних Справ Естонської Республіки та ця Нота-відповідь складатимуть Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про взаємну охорону секретної інформації, підписану 10 травня 2004 року у м. Києві, яка набуває чинності з дати отримання останнього. письмового повідомлення Сторін щодо підтвердження виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності цією Угодою.

Міністерство Закордонних Справ України користується нагодою, щоб поновити Міністерству Закордонних Справ Естонської Республіки запевнення у своїй високій повазі.

 

м. Київ, 2 грудня 2010 року 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали