ДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 грудня 2011 року N 1786

Про реалізацію національного соціального проекту до Євро-2012 "Давай разом!"

З урахуванням адміністративної реформи в Україні, визначеної Указом Президента України від 9 грудня 2010 року N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та набуття Державною службою молоді та спорту України прав та обов'язків реорганізованого Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту наказую:

1. Структурним підрозділам Держмолодьспорту відповідно до компетенції продовжувати сприяти виконанню положень Концепції національного соціального проекту до Євро-2012 "Давай разом!", затвердженої наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 29 березня 2011 року N 1114 "Про затвердження Концепції національного соціального проекту до Євро-2012 "Давай разом!".

2. Відділу планування та організаційної роботи (Горін А. В.) забезпечити координацію заходів з впровадження національного соціального проекту до Євро-2012 "Давай разом!" згідно із затвердженою Концепцією.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник
Голови Служби

С. В. Глущенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали