ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2011 р. N 1529

Київ

Про реалізацію проекту "Створення зони відпочинку в урочищі Теремки Голосіївського району міста Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік", протоколу N 9 засідання ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 29.11.2010 та з метою реалізації проекту "Створення зони відпочинку в урочищі Теремки Голосіївського району міста Києва", визнаного переможцем у IV категорії конкурсного відбору, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Голосіївську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником виконання робіт з реалізації проекту "Створення зони відпочинку в урочищі Теремки Голосіївського району міста Києва".

2. Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації здійснити проектування на створення зони відпочинку в урочищі Теремки Голосіївського району міста Києва.

3. Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Одержати вихідні дані на проектування об'єкта.

3.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію на створення зони відпочинку в урочищі Теремки в Голосіївському районі міста Києва.

3.3. Після затвердження проектно-кошторисної документації, на конкурсних торгах визначити підрядну організацію.

3.4. До початку робіт отримати в Головному управлінні контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ордер на тимчасове порушення благоустрою в зв'язку із виконанням робіт.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4. Фінансування об'єкта здійснити за рахунок субвенції із державного бюджету, коштів міського бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали