ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2011 року N 277

Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо України від 9 вересня 2011 року N 9/41

З метою реалізації рішення колегії Держкомтелерадіо України від 9 вересня 2011 року N 9/41 "Про вдосконалення взаємодії між ОДТРК з урахуванням переходу на цілодобове мовлення державних телерадіокомпаній у цифровому стандарті розповсюдження сигналу", а також підвищення ефективності і оперативності обміну інформації між державними мовниками наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Держкомтелерадіо України від 9 вересня 2011 року N 9/41 "Про вдосконалення взаємодії між ОДТРК з урахуванням переходу на цілодобове мовлення державних телерадіокомпаній у цифровому стандарті розповсюдження сигналу" (додається).

2. Заступникові Голови Комітету Кравченку Д. В., директорові департаменту телебачення і радіомовлення Абрамову С. О., генеральним директорам державних телерадіокомпаній, Українського національного агентства "Укрінформ" забезпечити безумовне виконання завдань, визначених рішенням колегії.

3. Наказ довести до відома згідно з розрахунком розсилки.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держкомтелерадіо України Кравченка Д. В.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали