Додаткова копія: Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 24 квітня 2018 року N 3/7

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2018 року N 257

Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 24 квітня 2018 року N 3/7

З метою виконання рішення колегії Держкомтелерадіо від 24 квітня 2018 року N 3/7 "Про результати фінансово-господарської діяльності госпрозрахункових підприємств сфери управління Держкомтелерадіо та стан виконання ними фінансових планів у 2017 році" наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Держкомтелерадіо від 24 квітня 2018 року N 3/7 "Про результати фінансово-господарської діяльності госпрозрахункових підприємств сфери управління Держкомтелерадіо та стан виконання ними фінансових планів у 2017 році", що додається (див. окремо в базі).

2. Керівникам госпрозрахункових підприємств, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, Голові правління ПАТ "ДАК "Укрвидавполіграфія" Продану В. В. та Голові правління ПАТ "НСТУ" Аласанії З. Г. забезпечити виконання завдань, визначених рішенням колегії, та надавати інформацію фінансово-економічному управлінню (Бартош Н. В.) про стан їх виконання щоквартально, до 5 числа першого місяця наступного кварталу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б. О.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали