Додаткова копія: Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 31 жовтня 2017 року N 6/15

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2017 року N 427

Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо від 31 жовтня 2017 року N 6/15

З метою виконання рішення колегії Держкомтелерадіо від 31 жовтня 2017 року N 6/15 "Про стан виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік" наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Держкомтелерадіо від 31 жовтня 2017 року N 6/15 "Про стан виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік" (додається) (див. окремо в базі).

2. Заступнику начальника управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції Недяку Ю. О., начальнику управління телебачення і радіомовлення Ободовичу О. О., начальнику управління видавничої справи Кононенку О. А., виконуючому обов'язки директора Укртелерадіопресінституту Абрамову С. О. забезпечити виконання завдань, визначених рішенням колегії, та інформувати керівництво Держкомтелерадіо про стан їх виконання у встановлені терміни та щоквартально, до 5 числа першого місяця наступного кварталу.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали