Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між Бучацькою районною організацією профспілки працівників освіти і науки та Золотопотіцькою селищною радою Бучацького району Тернопільської області

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.03.2020 р. N 230-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між Бучацькою районною організацією профспілки працівників освіти і науки та Золотопотіцькою селищною радою Бучацького району Тернопільської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18):

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між Бучацькою районною організацією профспілки працівників освіти і науки та Золотопотіцькою селищною радою Бучацького району Тернопільської області з 10.03.2020 і присвоїти йому реєстраційний номер 072-20/19-Т.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області від 17.03.2020 N 01-19/01-19.

2. Зареєструвати наступні вимоги профспілкової організації:

"1. Забезпечити виконання пункту 6.1.10 Колективної Угоди між Золотопотіцькою селищною радою та Бучацькою районною організацією працівників освіти і науки.

Виплачувати педагогічним працівникам, членам профспілки, 20-ти відсоткову надбавку за престижність педагогічної праці.

2. Доплатити частину розміру надбавки за престижність педагогічної праці вчителів за вересень-грудень 2019 року та січень 2020 року до рівня 20-ти відсотків.

3. Донарахувати та виплатити матеріальну винагороду за сумлінне виконання службових обов'язків за 2019 рік відповідно до пункту 6.1.3 Колективної угоди між Золотопотіцькою селищною радою та Бучацькою районною організацією працівників освіти і науки та ст. 57 Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII).

4. Забезпечити виконання пункту 6.1.11 Колективної угоди між Золотопотіцькою селищною радою та Бучацькою районною організацією працівників освіти і науки.

Забезпечувати навчальні заклади освіти інформацією, щодо щомісячного нарахування заробітної плати працівників закладів копіями зарплатних відомостей у паперовому та електронному вигляді".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати Бучацькій районній організації профспілки працівників освіти і науки, Золотопотіцькій селищній раді Бучацького району Тернопільської області, Золотопотіцькій територіальній громаді Бучацького району Тернопільської області, Бучацькій районній раді Тернопільської області, Бучацькій районній державній адміністрації Тернопільської області, Управлінню освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільській обласній раді, Тернопільській обласній державній адміністрації, Міністерству освіти і науки України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали