НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2011 р. N 191-р

Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Салон-Юність" міста Дніпропетровська та директором товариства з обмеженою відповідальністю "Салон-Юність" міста Дніпропетровська

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року N 47:

1. Зареєструвати колективний трудовий спір між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Салон-Юність" міста Дніпропетровська та директором товариства з обмеженою відповідальністю "Салон-Юність" міста Дніпропетровська з 15.09.2011 року і присвоїти йому реєстраційний номер 070-11/04-В.

2. Зареєструвати таку вимогу найманих працівників: "виплатити заборгованість із заробітної плати усім найманим працівникам підприємства".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників товариства з обмеженою відповідальністю "Салон-Юність" міста Дніпропетровська, директору товариства з обмеженою відповідальністю "Салон-Юність" міста Дніпропетровська, Дніпропетровському міському голові, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

 

Голова

О. Окіс

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали