НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.09.2011 р. N 200-р

Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми та директором товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року N 47:

1. Зареєструвати колективний трудовий спір між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми та директором товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми з 27.09.2011 року і присвоїти йому реєстраційний номер 072-11/18-В.

2. Зареєструвати такі вимоги найманих працівників:

"1. З жовтня місяця 2011 року зарплату виплачувати в строки, передбачені чинним законодавством України.

2. З жовтня місяця 2011 року створити безпечні і нешкідливі умови праці зокрема:

а) видавати мило та інші засоби індивідуальної гігієни;

б) забезпечити вентиляцію цехів;

в) забезпечити працівників питною водою;

г) забезпечити нормальний температурний режим в осінньо-зимовий період;

д) забезпечити нормальним освітленням робочих місць.

3. З жовтня 2011 року надавати п'ятихвилинні перерви 1 раз на 2 години працівникам для можливості відвідати вбиральню та відпочинку.

4. З жовтня місяця 2011 року проводити індексацію заробітної плати.

5. З жовтня місяця 2011 року нараховувати заробітну плату із розрахунку мінімальної заробітної плати передбаченої законодавством України.

6. З жовтня місяця 2011 року встановити 40 годинний робочий тиждень, а для працівників, праця яких пов'язана із шкідливими і важкими умовами праці встановити 36 годинний робочий тиждень.

7. До 15 жовтня 2011 року провести атестацію робочих місць.

8. З жовтня 2011 року заробітну плату працівникам нараховувати згідно з чинним законодавством та умовами колективного договору".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми, директору товариства з обмеженою відповідальністю "Преміум Стар" міста Суми, Сумському міському голові, Сумській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали