НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2011 р. N 202-р

Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками цеху приготування маси публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Суми та головою правління публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Суми

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року N 47:

1. Зареєструвати колективний трудовий спір між найманими працівниками цеху приготування маси публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Суми та головою правління публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Суми з 30.09.2011 року і присвоїти йому реєстраційний номер 074-11/18-В.

2. Зареєструвати таку вимогу найманих працівників:

"До 15 жовтня 2011 року виконати умови Угоди від 18 березня 2011 року про поетапне виконання вимог найманих працівників цеху приготування маси в колективному трудовому спорі від 08.02.2011 року (реєстраційний номер 006-11/18-В) між найманими працівниками цеху приготування маси та головою правління АТЗТ "Сумський фарфоровий завод", зокрема:

а) починаючи з 01.04.2011 року заробітну плату виплачувати два рази на місяць і кінцевий розрахунок за попередній місяць проводити в період з 20 по 30 число кожного місяця;

б) починаючи з 01.04.2011 року роботу у святкові і неробочі дні оплачувати у подвійному розмірі.

в) поетапне виконання третьої та четвертої вимоги колективного трудового спору, збільшуючи розмір заробітної плати працівникам за рахунок проведення індексації та приведення у відповідність міжкваліфікаційні і міжпосадові співвідношення в оплаті праці, починаючи з вересня 2011 року і до кінця поточного року збільшити розмір заробітної плати не менше ніж на 30 % та створити, при цьому, систему ефективного контролю за виконанням цієї угоди".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників цеху приготування маси публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Суми, голові правління публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Суми, Сумському міському голові, Сумській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області.

 

Голова

О. Окіс

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали