ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2011 р. N 1527

Київ

Про реєстрацію Статуту християнської релігійної громади незалежної помісної Церкви Повного Євангелія "ДЖЕРЕЛО ЗЦІЛЕННЯ" у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву громадян від 09.08.2010 і протокол загальних зборів засновників християнської релігійної громади незалежної помісної Церкви Повного Євангелія "ДЖЕРЕЛО ЗЦІЛЕННЯ" у Солом'янському районі м. Києва від 12.06.2010 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати Статут християнської релігійної громади незалежної помісної Церкви Повного Євангелія "ДЖЕРЕЛО ЗЦІЛЕННЯ" у Солом'янському районі м. Києва, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали