ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 2247

Київ

Про реєстрацію Статуту релігійної громади на честь Преображення Господнього Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву громадян від 19.08.2011 і протокол загальних зборів засновників релігійної громади на честь Преображення Господнього Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва від 19.08.2011 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати Статут релігійної громади на честь Преображення Господнього Української Православної Церкви у Шевченківському районі м. Києва, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали