ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2012 р. N 6

Київ

Про реєстрацію Статуту релігійної громади Незалежної Помісної Церкви Євангельських Християн Баптистів "На Райдужному" у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву громадян від 24.05.2011 і протокол загальних зборів засновників релігійної громади Незалежної Помісної Церкви Євангельських Християн Баптистів "На Райдужному" у Дніпровському районі м. Києва від 24.05.2011 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати Статут релігійної громади Незалежної Помісної Церкви Євангельських Християн Баптистів "На Райдужному" у Дніпровському районі м. Києва, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Виконуючий обов'язки голови

Л. Новохатько

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали