ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2011 р. N 2028

Київ

Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української Православної Церкви Києво-братської Свято-Духівської у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву громадян від 14.07.2011 і протокол загальних зборів засновників релігійної громади Української Православної Церкви Києво-братської Свято-Духівської у Подільському районі м. Києва від 14.07.2011 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати Статут релігійної громади Української Православної Церкви Києво-братської Свято-Духівської у Подільському районі м. Києва, що додається.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації, відповідно до розподілу обов'язків, прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали