ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

СПІЛЬНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.09.2011 р. N 486/244р

Про реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області

На виконання Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві" (Закон N 3612-VI) (далі - Закон), з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення його доступності та поліпшення якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів у пілотних регіонах, керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтею 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Визначити питання проведення реформування системи охорони здоров'я в Донецькій області пріоритетним.

2. Створити робочу групу з реформування системи охорони здоров'я Донецької області та затвердити її персональний склад, що додається.

3. Робочій групі (Коваль, Петряєва):

3.1. Залучати, у разі необхідності, до роботи керівників та фахівців структурних підрозділів облдержадміністрації, вищих навчальних закладів, профспілок, громадських та міжнародних організацій.

3.2. Організувати систематичну роботу по розгляду на засіданнях робочої групи результатів моніторингу здійснення реформування системи охорони здоров'я.

3.3. У разі виникнення проблемних питань ініціювати їх вирішення, у тому числі шляхом звернення до міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

4. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій:

4.1. Вжити заходів щодо реорганізації існуючої мережі закладів охорони здоров'я на відповідній території з метою створення центрів первинної медико-санітарної допомоги для задоволення потреб населення у такій медичній допомозі.

4.2. Розглянути питання щодо передачі станцій та відділень швидкої медичної допомоги і закладів охорони здоров'я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні обласної ради.

4.3. Розробити до 15 жовтня 2011 комплексний план переходу медичного обслуговування населення за принципом сімейної медицини (сприяння підготовці лікарів загальної практики - сімейної медицини, забезпечення їх житлом, облаштування робочих місць відповідно до табелю оснащення, забезпечення населення ліками, тощо) та забезпечити його реалізацію.

4.4. Забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо необхідності та доцільності проведення реформ у медичній галузі.

5. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Петряєва):

5.1. Забезпечити:

5.1.1. Координацію створення на базі існуючої мережі закладів охорони здоров'я системи медичного обслуговування, структурованої за рівнями медичної допомоги, шляхом реорганізації закладів охорони здоров'я.

5.1.2. Організаційно-методичний супровід реформування системи охорони здоров'я.

5.1.3. Впровадження механізму фінансування закладів охорони здоров'я за видами медичної допомоги після прийняття відповідних нормативно-правових актів.

5.2. Відпрацювати систему вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги шляхом створення госпітальних округів та координацію діяльності закладів охорони здоров'я госпітальних округів.

5.3. Забезпечити організацію єдиної служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з дотриманням вимог Закону та її подальше функціонування.

5.4 Вжити заходів щодо оптимізації закладів охорони здоров'я, що надають третинну (високоспеціалізовану) допомогу, з метою приведення їх мережі до потреб населення.

5.5. Спільно з медичними навчальними закладами всіх рівнів акредитації визначити потребу у лікарях загальної практики-сімейної медицини та молодших спеціалістах сімейної медицини, провести заходи щодо їх підготовки.

5.6. Про хід виконання розпорядження щокварталу в строк до 15 числа місяця, наступного за звітним, інформувати голову облдержадміністрації та голову обласної ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на в. о заступника голови-начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації О. Б. Петряєву та заступника голови обласної ради І. Г. Коваля.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

Голова обласної ради

А. М. Федорук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Спільне розпорядження Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної ради
19.09.2011 N 486/244р

СКЛАД
робочої групи з реформування системи охорони здоров'я Донецької області

Коваль
Ігор Георгійович

- заступник голови обласної ради, співголова робочої групи

Петряєва
Олена Борисівна

- в. о. заступника голови - начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, співголова робочої групи

Турупалова
Світлана Юріївна

- начальник відділу реформування охорони здоров'я Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

Владзимірський
Вячеслав Володимирович

- начальник відділу учбових закладів, кадрів та мобілізаційної роботи Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Гончарова
Марина Юріївна

- начальник управління правового забезпечення діяльності ради та її органів виконавчого апарату обласної ради

Грачкова
Алла Вікторівна

- заступник начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Золотухіна
Світлана Едуардівна

- консультант сектору економічного аналізу управління з питань майна комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

Качур
Олександр Юрійович

- заступник начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Климова
Галина Володимирівна

- заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації

Мальцев
Володимир Миколайович

- депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань соціальної політики та охорони здоров'я

Назаренко
Наталія В'ячеславівна

- начальник управління з питань майна комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

Погребняк
Яна Олександрівна

- в. о. начальника юридичного управління облдержадміністрації

Серняк
Ольга Владленівна

- консультант управління моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради

Скарга
Михайло Олександрович

- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

Філь
Римма Едуардівна

- начальник управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Циганок
Тамара Валеріївна

- перший заступник начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. В. Фомін

Керуючий справами виконавчого
апарату обласної ради - начальник
управління організаційного
забезпечення ради та її органів

С. О. Донецькова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали